Galaxy S5, arba Apie tai, kaip gamintojai tyčiojasi iš vartotojų


samsung_galaxy_s5_life_680

Praėjusią savaitę parodoje MWC 2014 (Barselona, Ispanija) kompanija Samsung pristatė savo naująjį flagmaną – išmanųjį telefoną Galaxy S5. Nors daug kas nelinkę lyginti P. Korėjos elektronikos giganto prezentacijų su Apple mobilių įrenginių anonsais, tačiau reikia pripažinti, kad šį kartą Samsung išmanusis telefonas buvo apaugęs visa galybe gandų, o apie jį buvo pradėta kalbėti dar praėjusių metų pabaigoje.

Kalbos tam tikrais atvejais buvo iš tiesų aistringos. Apie tai buvo galima spręsti iš to, kiek sulaukėme „konceptinių modelių“, „slaptų duomenų nutekinimo“ ir kitų genialių spėlionių, koks gi bus naujasis Android ekosistemos karalius. Ir prieš pat Galaxy S5 prezentaciją oras kaita tarsi karščiausią vasaros dieną.

Užbėgant į priekį galima pasakyti, kad kompanija Samsung sugebėjo nuvilti net ir pačius didžiausius savo gerbėjus taip, kad net Apple to net nesapnavo su savo pirštų atspaudų skeneriais. Apie tą nusivylimą pakalbėsime kiek detaliau, tačiau iš karto reikėtų paminėti vieną esminį dalyką.

Konkrečiu atveju labiau sudomino netgi ne Samsung, o universalus pavyzdys, kaip šiais laikais mobilių įrenginių gamintojai bendrauja ir elgiasi su vartotojais. Problema slypi ne konkrečiame gamintojuje, o žaidime, kurį žaidžia visos kompanijos be išimties.

samsung_galaxy_S4_hands-680

Kodėl nemažai vartotojų labai daug tikėjosi iš išmaniojo telefono Galaxy S5, tai mažų mažiausiai trijų aplinkybių pasekmė. Visų pirma, tai ankstesnio flagmano – Galaxy S4 – akivaizdžios problemos. Tarp tokių galima paminėti:

 • juokingas integruoto kaupiklio laisvos vietos likutis, skirtas vartotojo duomenims (po operacinės sistemos ir visų „samsungiškų“ įmantrybių iš 16 GB likdavo vos 7-8 GB);
 • be galo pigiai atrodantis, blizgus ir slidus plastikas, kurį kažkodėl Samsung velniškai įkyriai perkelia iš vieno flagmano į kitą jau kelerius metus iš eilės;
 • be galo kuklus baterijos darbo laikas (su sąlyga, kad naudojatės gamykline programine įranga su dažniausiai visiškai nereikalingais Samsung priedais – „išmanus“ puslapių prasukimas, „išmanus ekranas“, „sparčioji peržiūra“ ir t.t.);
 • adekvataus programinės įrangos optimizavimo 8 branduolių procesoriui nebuvimas bei perteklinė galia, kuri labiau „rydavo“ bateriją, nei atnešdavo naudos.

Teisybės dėlei reikėtų pasakyti, kad beveik visus iš išvardintų trūkumų daugiau ar mažiau pavyko pašalinti, pasinaudojant alternatyvia programine įranga, leidžiančia atsikratyti nereikalingo gamyklinio „šlamšto“. Ne vienas kolegų pavyzdys parodė, kad, pavyzdžiui, Sunrise ROM įdiegimas leido pailginti baterijos darbo laiką 14-28 valandomis, priklausomai nuo naudojimo ypatumų. Be to, begėdiškai didelis Exynos branduolių skaičius nustoja stabdyti darbą, kai vietoj Samsung TouchWiz įdiegiama Nova arba Next Launcher.

galaxy-s5-settings-680

Į pigų korpuso plastiką dažnas numoja ranka, juo labiau, kad įpranta telefoną slėpti specialiuose dėkliukuose arba silikoninėje apsaugoje, nors nemažai sutiktų Galaxy S3/S4 savininkų apskritai nesigėdija telefono nešiotis tokį, koks jis yra – jei susibraižys, už keliasdešimt litų iš kokios nors el. parduotuvės nusipirks naują nugarėlę).

Tokiu būdu, po įvairių burtų ir šokinėjimų aplink išreklamuotą flagmaną galima gauti padorų išmanųjį telefoną. Tiesa, noras pereiti prie estetiškai patrauklesnio telefono nepalieka dažną vartotoją, o po Galaxy S5 prezentacijos šis noras turėjo tik dar labiau sustiprėti.

Dar viena priežastimi, kodėl labai daug tikėtasi iš Galaxy S5 – tai to paties Samsung išleistas Galaxy Note 3 ir parodos MWC 2014 organizatorių geriausiu išmaniuoju pripažintas HTC One. Pastarasis demonstravo visiškai Galaxy S4 nepasiekiamą dizainą ir medžiagų kokybę (aliuminio korpusas alia iPhone 5), juo labiau yra ir Dual SIM versija.

Savo ruožtu, Samsung planšetofonas savo specifikacijomis vos ne visa galva lenkė korėjiečių flagmaną– 3200 mAh baterija, 4 branduolių Snapdragon 800 (2,3 GHz), 3 GB RAM ir tuo metu naujausia Android versija. Reikia pastebėti, kad jei ne siaubingai didelis Galaxy Note 3 ekranas (5,7“ įstrižainės), daug kas (bent jau iš kolegų) būtų greitai atsisakę savo Galaxy S4.

Trečioji per didelių vilčių priežastis – tai Samsung Display šių metų sausio mėnesį surengta konferencija. Viena esminių to renginio tezių – QHD (2560×1440) taps šių metų pagrindiniu flagmanų ypatumu ir labai svarbia vartotojų prisiviliojimo priemone. Ką jau besakyti – Samsung sprendimas galėjo pasigirti ne tik AMOLED technologija, bet ir 560 ppi raiška, atsižvelgiant į tai, kad naudojamas 5,2“ QHD ekranas. Tai netgi daugiau nei LG demonstruotas analogas, tik anas turėjo 538 ppi (5,5“ QHD ekranas).

samsung_galaxy_s5_in_hand_680

Ir prieš pat Galaxy S5 prezentaciją dauguma ekspertų ir paprastų vartotojų įtikėjo, kad Samsung flagmanas turės:

 • bent jau 5,2“ įstrižainės AMOLED ekraną su 2560×1440 taškų raiška;
 • pirštų atspaudų skenerį (kur jau be jo, kai Apple pristatė iPhone 5S?);
 • aliuminio korpusas (arba netgi išlenktas);
 • bent jau 3000 mAh talpos baterija (galbūt netgi didesnė);
 • „į protą atvesta“ programinė įranga.

Bene daugiausia buvo jaudinamasi dėl korpuso ir ekrano. Pigus plastikas visiems nusibodo iki negalėjimo. Savo ruožtu, dėl ekrano buvo tiesiog tikimasi: galbūt Samsung tikrai parodys, kad yra tikras lyderis ir aplenks LG? Beje, reikia pripažinti, kad abu šie dalykai buvo visiškai realūs ir galimi.

Ir štai atėjo vasario 24 d. Kompanija Samsung pagaliau parodė visam pasauliui savo ambicijas bei visų metų darbo rezultatą. Ir jau po pirmųjų frazių buvo galima suprasti, kad viskas veltui: „Galaxy S5 gali veikti iki 10 valandų, naršant Internete, ir iki 12 valandų, žiūrint vaizdinę medžiagą“, – pareiškė vienas iš Samsung atstovų.

Prezentacijai artėjant pabaigos link, vis labiau ir labiau buvo galima įsitikinti, kad Galaxy S5 specifikacijos tiesiog stebina savo neadekvatumu – nei laiko, nei vartotojų lūkesčių atžvilgiu. Taigi turime 5,1 Full HD AMOLED ekraną, nuo 2,3 GHz iki 2,5 GHz paspartintą Snapdragon 800 (dabar jis išdidžiai vadinasi Snapdragon 801), 16 MP kamerą, 2 GB operatyvios atminties, vis dar 16 GB kaupiklį bazinėje versijoje ir 2800 mAh bateriją.

samsung-galaxy-s5-storage-680

Kai pasirodė pirmosios apžvalgos, buvo galima atvirai juoktis/verkti. Štai bazinėje 16 GB versijoje vartotojo duomenims lieka vos 7,86 GB. Tai reiškia, kad gamintojo įdiegta programinė įranga „suėda“ netgi daugiau, nei ankstesniame flagmane. O juk tai buvo viena didžiausių pretenzijų, išsakytų prieš metus!

Toliau – dar gražiau. Galaxy S5 vizualiai beveik neatskiriamas nuo Galaxy S4. Jokio aliuminio, lygiai kaip ir „odinio“ varianto, kaip Galaxy Note 3 atveju. naujojo Samsung flagmano korpusas vėl iš plastiko (gerai, kad ne blizgus), nors iš tokios „medicininės“ dangos jau spėjo pasijuokti HTC.

Už tai yra biometrinis sensorius, gebantis skenuoti pirštų atspaudus – kaip pas kolegą anapus vandenyno! O kad kažkas nepagalvotų, jog vėl imtasi kopijavimo – štai jums galimybė stebėti širdies ritmą! Ar gi ne pati geidžiamiausia ir reikalingiausia išmaniojo telefono funkcija? Bent jau tikrai svarbiau, nei visokie aliuminio ir QHD niekučiai.

galaxy-s5-back-panel-680

Daugelis turėtų sutikti, kad ir vėl niekas neįsiklausė ir vartotojų pageidavimus, kuriuos padiktavo sveikas protas – tai ir talpesnė baterija, reikalinga tokiam galingam procesoriui ir dideliam ekranui, tai ir tvirtas korpusas iš medžiagos, kuris derėtų virš 2000 litų kainuojančiam įrenginiui, o ne 200 litų kinietiškam bevardžiui telefonui, tai ir kaupiklio talpa, kuri neverstų mąstyti, kaip gauti kelis laisvesnius megabaitus tam, kad įrenginys veiktų, kaip pridera. Vietoj to flagmanas gauna galybę „šlamšto“.

Kodėl visa tai vyksta? Iš esmės, Samsung čia nieko dėta. Vienintelė korėjiečių gamintojo kaltė ta, kad jis žaidžia pagal visuotinai priimtas taisykles. Užtenka prisiminti paskutinę Apple prezentaciją. Prisimenate iPhone 5S ir 5C? Mygtuką su pirštukų skeneriu vietoj gana gėdingo 2013-iesiems ekrano ir plastmasinius telefonus „neturtingiems“? Štai jums ir pavyzdys – Samsung žodžiais ir darbais pakartojo tą patį, ką pasakė bei padarė jos pagrindinis konkurentas. Veidrodinis atspindys, kuris valdomas verslo logikos, o ne vartotojų pageidavimų.

Šiais laikais vartotojas jau seniai neužsakinėja muzikos, o tenkinasi tuo, kas jam atnešama ant lėkštutės. Todėl pagrindinė šiandienos mobilių įrenginių gamintojų užduotis – nepasiūlyti „super mobilaus įrenginio“, o pademonstruoti savo raumenis (prieš nosį pamojavus įvairiais konceptiniais modeliais), o vėliau investuoti šimtus milijonų dolerių į reklamą, kuri įtikintų, kad vartotojas negali gyventi be pirštų atspaudų skenerio! Ir koks gyvenimas be išmaniojo telefono, jei jis nerodo širdies ritmo? Aišku, kad jokio. Netgi normaliai nepaskambinsi, jei širdis daužosi 180 tvinksnių per minutę.

Taigi ko belieka tikėtis sąžiningiems technologijų „geek‘ams“ bei šia sritimi besidomintiems žmonėms? Aišku, kad reikia konkurencijos! Šios nuostabios technologijų progreso „mamos“, kuri neleidžia niekam atsipalaiduoti. Nenori ko nors daryti Apple? Nenori ir Samsung? Bala nematė, nes rinkoje yra visa eilė kompanijų, kurios pasiruošusios iš kailio nertis, kad surastų sau vietą po saule.

44 komentarai (-ų)

 1. Andrius parašė:

  Seniai aišku jog Samsung yra gerokai pervertintas gamintojas. Net dauguma kinietiškų išmaniųjų turi tiek gražesnę vartotojo sąsaja, tiek gražesnę išorę.

 2. zet parašė:

  p.x. man tos korpuso medziagos, ir tas dizainas. Svarbu baterijos laikas, kad nelagintu kraunant kontaktus ir svarbu patogus softas, galeciau simta punktu pasakyti, ko truksta kiekvienoje softo detaleje. Stai ir viskas.
  Gera kamera taip pat buna pliusas (buna tokiu dienu).

 3. Tadas parašė:

  Straipsnyje per daug sureikšminama raiška 2560×1440. Telefonui, kurio ekranas 5″ tokia raiška nereikalinga. O va galimybė prijungti letefoną prie monitoriaus su tokia raiška ir paleisti video ar žaidimą tokia raiška, tai ok.

 4. Zero parašė:

  Ir atmintis sureikšminama , kame problema nusipirkt microSDHC 32GB class 10 kortelę už 65lt ? Kai tuo tarpu ip5s 16gb vs i5s 32gb skirtumas 500lt …
  Plastmasė asmeniškai geriau nei aliuminas . turiu evo 3d , nukrito ant asfalto ir aiškios žymės liko , būtų plastmasė 1, 2, 3 ir pasikeistau .

 5. galaxy parašė:

  kad ir kaip butu gaila bet nors jie ir daunina zmones bet vistiek daug atsiras reklamos auku kurie pirks sita tel reikia tiketis kad htc m8 arba ip6 kas ka geresnio parodys tada apmazejus samsungo pardavimam gal susipras jie biski kad reikia atkreipt i vartotoju pageidavimus..

  • Gintas parašė:

   O tu pats supratai ka tu parasei ? Betikslis stumimas ant Samsungo !!! O visi kiti tai jau sventi ??? labai daug demesio kreipia i vartotoju pageidavimus ??? Ei, delfio lygio komentatorius.

 6. Asas parašė:

  O man jis visai gražiai atrodo

 7. Mantas parašė:

  Idomu kad sako ikiso sirdies matuokli,o ne koki ekrana geresni ar aliuminini korpusa atrodo jog tas aliminis isgelbes geriau givybe,nei galimybe pasitikrinti sirdies ritma keitiniu atveju. Tokie dalykai ir turetu buti akcentoti,o ekrano tel full hd yra max ko jam gali reikt.

 8. Jūsų Vardas parašė:

  antrinu dėl 2k ekrano, na tikrai jo nereikia telefone. čia tas pats kaip turėti maža peliuką ir važinėti dideliu džipu. tas pats dėl procesoriaus, jei įkištų kokia senieną, visi kauktų, kad duoda flagmaną su senu procu. akumo irgi turėtų pakakti, žinant, kad naujas amoled ekranas itin taupus ir ryškus. kamera taip pat nešpėtną įmontavo, kažką ten patobulino ir t.t. bent gyrėsi taip. ko jums dar reikia ? pasmus ir taip šaltas klimatas. tikrai nevisi noriai liecia salta metalini telefona.vienintelis minusas, tai turbut ispustas softas.

  o siaip visus situos trukumus atpirks mazesne kaina.

  p.s. bet stipriai jauciasi, kad straipsnis verstas is amerikonu. jau taip dvelkia neapsiprendimu. tiesa del apple vs samsung dalies galeciau sutikti.

 9. infinity parašė:

  normaliems IT zinovams yra google nexus. ir nesuki galvos ir net neziuri i visokiu samishit’u puse.

  • Jūsų Vardas parašė:

   norejai pasakyti LG nexus ? Tai jau geriau koks google play edition. Viskas geriau, kas ne LG. Jei manai, kad samsungo softas kreivas, vadinas neturejai LG.

   Siaip, tai normaliems iT zinovams yra kompiuteris su kuriuo visus darbus galima atlikti. O telefono pazaisti ir panarsyti internete uztenka pigesnio nei 90m golfas.

   Aisku kam telefonus perka tevai, tai pohui ta kaina. Bet man, uz telefona moketi 2k atrodo .. 😆

 10. Lara parašė:

  kas jum negerai su tuo plastikiniu korpusu? vieni pliusai. jus pakelkit ta iphone’a mazais kaip spyga o sveria puse kg. nukrenta ir ragas. TIK UZ SAMSUNG

  • Matematikos mokytoja parašė:

   Siūlau nepraleidinėti matematikos pamokų. (nors samsung ekranai didesni, faktas kad bus ir sunkesni, tačiau niekaip traukdamas šaknį neišgaunu tavo „puse kg“)
   Iphone 5/5S – po 112g.
   Samsung S4 – 130g.
   Samsung S5 – 145g.

   • Jūsų Vardas parašė:

    Matematikos profesore panele Jadvyga is kalabybiskio pagrindines mokyklos, penktoku mokytoja.
    Pamirsote pamineti, kad Samsungas turi talpesnes baterijas, kurios sudaro pagrindini svori. Ne didesni ekranai, ne daugiau ramu, ne procesorius su daugiau ghz, o baterija duoda pagrindini svori telefonui.
    Kai apple ciulpia su 1570 mah, samsungas mus lepina 2800 mah, o kiti gamintojai ispaudzia net ir daugiau kaip 3000 mah.

    • 123 parašė:

     esmė tame, kad iphonas su 1750 laiko ilgiau negu tie tavo samsungai su tūkstančiais.

     • Jūsų Vardas parašė:

      😆 pasake aldona, ka zosyte jai is jadvygos girdejus papasakojo.

   • Gintas parašė:

    Tu cia gerbiamasis bandei pasirodyt koks tipo „protingas“ esi ??? Nesuprantat jus bajeriu paniureliai.

   • Gintas parašė:

    Tu cia gerbiamasis bandei pasirodyt koks tipo “protingas” esi ??? Nesuprantat jus bajeriu paniureliai.

 11. Žilvinas parašė:

  Nu ko čia stumiat su tais iphonais..
  Atnaujino gi iš 5 į 5s, ką gi padarė? greitesnis procas, naglesnė kamera ir antspaudus skaito. O visi net pasikukčiodami pirkot 🙂
  Čia tas pats, nepastebėjot, kad jau užtenka telefonų greičio, pas daugumą namie kompiuteriai lėtesni negu telefonai….

 12. infinity parašė:

  kokius ten apie nexusa vardas skiedziate vejus? ar turejai kuri nors nexusa rankoje? jokio skirtumo keno jis gamintas, ar pirmieji htc, ar po to samsungo, ar paskutiniai du lg, lg ten tik aparatine iranga (tiksliau ju fabrikuose gaminta) o androidas ten be jokio modifikavimo. o apie lg pacio brandintus telefonus as ir nei viena raide neuzsiminiau. taip, kad nebekliedim.

  • Jūsų Vardas parašė:

   Man atrodo tu (didysis iT zinove, ATSEIT) neatskiri kur kalbama apie telefona, kur apie softa.
   Google play edition irgi grynas androidas, kaip ir tie visi costum rom buna grynas androidas, tai ka tu del sito pasakysi. Nors turbut net nezinojai tokiu dalyku, zinove, zinove.

   Bet, kazkodel tik nexus kuriuos gamina lg buvo nekokybiskais ekranais, garsekalbeis ir dar balazin kiek problemu turi.

   Nexus iki lg buvo solidaus ir gero uz preinama kaina, greito telefono zenklas kuri susprotina google, bet lg tai padare, kaip kazkoki low end su pigiu gelezim ir tik ant softo kabanti rageli.

   Man atrodo pats rainkose nesi laikas nexus, nes patikek kiti gamintojai tikrai labiau pasistenge nei lg. Ka jau kalbeti, kad lg nexus dizainas perimtas is samsung nexus ..

 13. infinity parašė:

  klausyk, keisk tu savo narkotiku pardaveja, nes kliedi neisivaizduojamus dalykus, gal tu imk ir internete vaikeli pasidomek visu penkiu nexus kartu pardavimu rezultatais ir pasiziurek, kiek tame tarpe buvo kiekvienos parduota, o tada kliedek savo nesamones. garsekalbiu problema buvo tik su nexus 5, ir ji buvo sparciai sutvarkyta. google play edition tiek samsu, tiek htc tu musu zemeleje nenusipirksi, ir ju buvo ir yra isleista minimalus kiekis del pliuso, kad va – toki padarem. taip, kad eik ir nusibausk uz savo veju kalbejimus, o apie korpusu kokybe as net nebenoriu kalbeti su tavimi, kokia ji buvo samsungo gamintu nexusu, ir kokia patapo nuo ketvirto nexuso. apie dizaina dar labiau nusikliedejai, 2 ir 3 nexusai buvo tipinio samsungo plastiko sedevrai, niekuo nesiskyre nuo visu galaxiu. kur tu bl panasu dizaina matai 4-tame nexuse, ka is samsungo lg nukopijavo, stikline nugarele? (rofl)

 14. infinity parašė:

  p.s. dar labaiu kliedi apie hardwara, eik dar karta nusibausk, bet pries tai penkto nexuso specifikacijas pasiskaityk, jam sm800 cpu, 2gb ramo, adreno 330 low-endas? pizdiec, TYLIU:D

 15. Jūsų Vardas parašė:

  fu lg fanbojus uzpuole, gelbekit, padekti .. 😆 😆 😆

  kai mokesi savo nuomone argumentuoti be izeidinejimu, keiksmazodziu ir siaip pezalu rasymo, tada diskutuosime, dabar labanakt vaikucems jau pasibaige, mars i lovyte. Jei busu geras mamyte su teveliu nupirks galaxy s5.

  O siaip tai net ir nesiruosiu gincytis, kas geriau, samsung ar lg kuris kopijuoja viska nuo pastaruju. Vienintelis nexus turbut ir tebuvo vykes lg produktas.

  Tikiuosi nexus 6 gamins lenovo/motorola.

  • zygis parašė:

   O man vienodai aš turiu nexus 4 ir jis toks puikus jokio lago ne kaip tie samasung galaxy. Pas mane 2gb ram kaip ir ant S5 o pristatytas prieš 2 metus. Ir aš nesuprantu kam reikėjo to širdies plakimo jutiklio nors yra daugybė programėlių kurios puikiai nustato spaudimą. Mano next telefonas bus nexus 6 :)Ir neturėsiu vargo.

   • Jūsų Vardas parašė:

    Jeigu tau nereikia, vadinas nereikalinga bus niekam ?
    Gi nevienam tau telefonus gamina. Man asmeniskai daug ko nereikia. Nei HD ekrano, nei 16 mpix kameros, bet nerekiu, kad nereikalinga visa tai.

    Nu, tai va taviskis 2 metu senumo, cia bus tikrai greitesnis ir naujasnis modelis tu paciu ramu. tas pats procesorius naujasnis. kamera geresne, ka zinau ko kam reikia ir apskritai negalima lyginti vieno su kitu, nes abudu skirtingu kategoriju telefonai.

    Beja turiu pats galaxy serijos telefona, per kur tau lagina nezinau.
    Aisku buna zmoniu naudotis telefonu nemoka, pasleidzia 20 zaidimu, 10 atverstu tabu narsykle ir rekia, lagina telefonas, o jei samsungas tai jau sudas .. Cia betkuris daigtas lagintu. Blemba man ir kompas lagina kai 20 tabu atidarai ..

 16. abc parašė:

  as manau,ponai ir ponios,moduliniai telefonai isgelbes viska,busite visi patenkinti.isidesite tai kas jums reikalinga…vienas ramu daug nusipirks,kitas isides gera kamera…tik tada kai bus galimybe kontroliuoti savo tel komponentus,isivyraus ramybe…aisku ne pas paauglius 🙂 sekmes

 17. Neaiškus tipas parašė:

  Nelyginant Android su iOS. HTC One ir Google Nexus nepalyginsi su šiuo plastmasės gabalu už telefono kainą.

  • Jūsų Vardas parašė:

   Turbut LG nexus ne plasmasinis 😀
   o HTC net padorios kameros neturi, tai ka cia lyginti galima. Nors jis turbut nefotkinimui ir filmavimui skirtas. Greiciausiai dar yra tokiu kurie galvoja, kad perki rageli ir kartu turi nesiotis muiline .. na gaila man tokiu.

   Realiai samsungas pristate geresni modeli nei sitie LG, Sony, HTC, Huawei, Lenovo.

   Bet yra vienas geriausias, tai oppo find 7 .. ;]
   jeigu pasitvirtins visi gandai, tai bus graziausias pastarojo laiko ismanusis.

 18. Kapitonas Ignas parašė:

  Kiek daug nepykantos ant S5 jums gal po 4 aifona davė užtai?

 19. Saras parašė:

  Pats naudoju galaxy s3 ir kazkada pameginau isirasyti cm11. Veike greitai ir maloniai, bet po poros savaiciu pajutau laginima ir dazna apsu luzima, labai pasijuto, kad androidas plikas ir neturi daug maloniu funkciju ir daznai ten googlintis ir viska tvarkyti su ranka. Pvz nera batery saver, driving mode, telefono gestu, net norint pasijungti prie interneto tekdavo ieskoti nurodymo is operatoriaus.
  Tikrai kas norite paprastai valdomo telefono ir kuris bus patogus ir patikimas – tikrai siulyciau tik samsung flagmanus.

  Ne vienas draugas turejo kinisko slamsto tai tikrai pijuto ant tos pacios plastmases kokybes ir stabilumo.

  Lg, sony, hujovei ar dar kas tikrai nera konkurentas samungui. Nors ir samsungas pakopino eifonus bet telefonus jie moka daryti o androido modifikacijos tikrai patogios.
  Paziurekite nesenai pristatytas samsung pro plancetes ir kaip dabar atrodo interfeisas.

  Galaxy s5 pirks visi kaip ir naujus eifo us. Gal kas sportuoja net labiau samunga, nes s gear 2, neo ir fit davar yra be konkurencijos.

  • zet parašė:

   pritariu, naujas ir tuscias s3 veike greitai. Sita problema yra placiai zinoma, pilna nusiskundimu forumuose. Chebra net moudus isimetineja.

   Bet priesingai, pvz man dabartine foto perziura programele yra gaidys, o sena patiko. Ir kam ja pakeite? Turiu daug minusu ir is softo puses tam samsungui. Pilna nedadelkiu. Nors aisku, cia androidas, bet samsungas savo extensiona galejo uzvaryti.

 20. name parašė:

  Kur jau htc neturi geros kameros? Esi megapixelių auka… Htc one fotkina geriau už tavo iphoną ar samsungus 🙂

  • Jūsų Vardas parašė:

   Jeigu tu cia man adresavai, tai dar pasakyk, kad htc ultra pixel , geresnis uz nokia pure view technologija.

   Jeigu lyginsime paprastus ragelius, ne monstrus, tai samsungas ir aifonas turi geriausias kameras. Vartyk tu kaip tik nori, bet cia tiesa.

   Apskritai man atrodo, kad tik samsungas ir apple moka gaminti telefonus, tokius kurie ilga laika kazkam patiktu.

   HTC, be savo one dizaino nieko gero daugiau ir neturi, stereo garsekalbius manau betkas gali ideti ..

   LG apskritai nieko neturi, visas ju pikas yra sutartys su google ir nexus serija.

   Lieka dar nokia, kuri jau nebenokia.

   Mane paskutiniu metu labiause gundo naujienos apie oppo find 7 ir oneplus one ;] vat ten tai kazkas wow dizaino prasme bus, o techiniskai jau nebeidomu, visi jie vienoda gelezi turi.

   • zet parašė:

    turiu s3, dariau daug testu, s2 geresnis fotikas, tai kad s3 lagaina ziauriai (nera jokiu ten zaidimu ar dar ko) . Zodziu kad nelaginti reikia kas kart perkrauti ir pratrinti logus.
    Nu tikrai kad ekranas man vienintelis vertas buvo pinigu, bet ir pas kitus aparatus yra tie ekranai. Ir daugo forumuose kas turi s3 yra nepatenkinti del lagu. Kazkaip po S3 tikrai nenoriu daugiau ziureti i galaxius. Grynai ant reklamos paleistas

 21. Kapitonas Ignas parašė:

  To name tikrai ne

 22. name parašė:

  To Jūsų Vardas,
  Kažkodėl geriausiu išmaniuoju tapo htc one. Ir tikrai ne vien dėl savo dizaino 🙂 kadangi mano asmeninis telefonas yra one, o darbinis samsungas.. tikrai žinau ką kalbu. Taip nokios pure view kamera geresnė, tačiau nekalbėk, kad htc kamera šūdas ir reik nešiotis muilinę. Nematei nuotraukų ir sprendi iš skaičių 🙂 p.s. mano pirmas dlsr turėjo tik 5 megapixelius 🙂

 23. Jūsų Vardas parašė:

  Tai tau jis geras delto, nes tu ji turi, o stumti negali, nes kai iskisinesi niekas nepirks ?

  Na jeigu vadovausimes tokiais argumentais, „man geriausi telefonai samsung“.

  Vat siaip sau, manau kiekvienam turimas daigtas atrodo geresnis nei kitu. Puikei ta parodei savo komentarais, varai ant visu kitu, kuriu neturi, nepirkai, neipirkai arba turi kiti.

 24. sts parašė:

  Ar kas nors kada sumastys pagaminti smartphoną be kameros?

 25. kam parašė:

  vasaros metu viskas gerai su metaliniais korpusais, bet ziema, jeigu su slidininko kelnemis… tai butu siaubinga. pabandykite isdeti centu i kysene, o po kurio isimti. 🙂


Kitos kategorijos naujienos