Galaxy S5 tiekimas gali sutrikti dėl didžiulio gaisro


Kompaniją Samsung laikas nuo laiko persekioja nelaimės. Anksčiau šaltiniai pranešė, kad kompanija susidūrė su biometrinių daviklių, skirtų Galaxy S5 skeneriams, deficitu. Dabar tapo žinoma, kad naujojo flagmano tiekimas gali smarkiai sutrikti dėl didžiulio gaisro.

Naujienų agentūra AnewsA praneša, kad vieno iš stambaus Samsung tiekėjo gamykloje P. Korėjos Ansono mieste įvyko gaisras, kurio metu teko evakuoti apie 15 žmonių. Gaisras buvo likviduotas tik po 6 valandų, gaisrą gesino 264 žmonės, pasitelkę apie aštuoniasdešimt specialiosios technikos vienetų.

Fire-PCB-factory

Pranešama, kad gaisro metu išdegė gamybinės patalpos ir sandėliai. Buvo sunaikinta įranga ir praktiškai visos sandėliuose sukauptos medžiagų ir sisteminių plokščių atsargos, dalis jų buvo skirta ir Galaxy S5. Preliminariais duomenimis, nuostoliai siekia apie $1 mlrd.

Daugelis ekspertų mano, kad dėl gaisro Galaxy S5 pardavimų pradžia bus labai komplikuota. Vis tik oficialūs Samsung atstovai paskubėjo patikinti, jog Galaxy S5 sisteminės plokštės gaminamos ne tik Ansone, tuo tarpu flagmano prekyba prasidės kaip ir numatyta anksčiau – 2014 m. balandžio 11 d.

Fire-PCB-factory-02

Priminsime, kad Galaxy S5 buvo pristatytas vasario 25 d. parodoje MWC 2014 (Barselona, Ispanija). Išmanusis telefonas gavo 5,1“ Full HD AMOLED ekraną, procesorių Snapdragon 801, pirštų atspaudų skenerį ir pulso matuoklį. Lietuvoje Galaxy S5 kaina turėtų būti panaši, kaip ir Galaxy S4 pasirodymo metu – apie 2300 litų.

9 komentarai (-ų)

 1. xxx parašė:

  Pohui tas S5,tegul dega.Jis nieko nesiskiria nuo S4.Tai gales visi pirkti S4 toliau.Pirma karta labai nuvyle Samsungas su savo nauju modeliu, kaip keli metai is eiles ir Apple. Laukiu kas dabar tiems dviem lyderiams miegantiems ant lauru des pro sona. Nokia irgi kazkada miegojo ant lauru ir nieko naujo nebpristate o dabar taip jiem ir reikia.Busiu laimingas kad taip nutiktu ir Apple ir Samsungui.Galovoja visi durneliai ir cia tapti modeli idesime 200mhz galingseni proca ir vel visi puls pirkti.Apple kolkas sekasi su tokia strategija.Na tikiuosi Samsungas gaus per snukuti uz toki bajeri. Palnuose buvo pirkti S5, bet po pristatymo nebeliko net minties apie toki pirkini.Dabar tenka dairytis i kitus gamintojus.

 2. Kapitonas Ignas parašė:

  Pritariu X 🙁

 3. Gintas parašė:

  Kovojau su lagu s3 🙂 Neperseniausiai įsidiegiau Cayonegen Mod ir negaliu atsidžiaugt, kaip naujas telefonas.

 4. As parašė:

  Nu as ir turiu s3 nzn kodel jum lagin bet man nebuvo dar nei karto jokio lago . Gal dar bus arba neaisku ka jus su juo veikiat 😀

  • zet parašė:

   man naujas irgi nelagino. Tik kai prisikaupia kontaktu duomenu tai pradeda nesusitvarkyit. Ir fotikas prastesnis negu s2. Internetas ziauriai greitai sodina baterke. Zodz.

 5. Žilvinas parašė:

  Galaxy S serija jau nebe flagmanai.
  Flagmanai iš SAMSUNG dabar note serija.
  Gali ir išvis atšaukt tą S5, nelabai vykęs.


Kitos kategorijos naujienos