GeForce GTX Titan Z konkurentą AMD pristatys balandžio pradžioje


AMD_Radeon_R9-290X-fan

Dar iki dviejų GPU vaizdo plokštės GeForce GTX Titan Z buvo žinoma, kad kitą savaitę kompanija AMD surengs spaudos konferenciją, kurioje kalbės apie savo dviejų grafinių procesorių savininką kodiniu pavadinimu Vesuvius. Dabar aiškėja daugiau detalių apie numatytą renginį.

Teigiama, kad AMD Vesuvius debiutas įvyks keliais etapais – formalus anonsas numatytas balandžio mėnesio pirmoje pusėje, tuo tarpu prekyboje vaizdo plokštė turi pasirodyti vėliau, nors skirtumas tarp datų bus nežymus.

Svarbu tai, kad AMD ketina su NVIDIA kovoti, pasitelkdama geresnį kainos ir spartos santykį. Jei atsižvelgtume, kad GeForce GTX Titan Z bus siūlomas už $2999, tai netgi siūlydama mažesnę spartą (nors tai yra tik spekuliacijos) AMD sprendimas gali būti patrauklesnis dėl protingesnės kainos. Bent jau dabar ekspertai tvirtina, kad Vesuvius bus pigesnis nei NVIDIA flagmanas.

Anksčiau buvo užsiminta, kad AMD vaizdo plokštė turėtų gauti hibridinę aušinimo sistemą, kurioje bus naudojamas skystis. Tiesa, daugiau duomenų apie „antititaną“ kol kas nėra, nors nemažai ekspertų suteikia galimybės paspekuliuoti, kalbėdami apie tai, kad bus apjungti keli GPU Hawaii XT – dabartinių Radeon R9 290X pagrindas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos