Google Nexus 8 gali gauti Intel procesorių Moorefield


google-nexus7-handson-680

Jau ne pirmą kartą pasigirsta gandai apie tai, kad planšetiniame kompiuteryje Google Nexus 8 pasirodys Intel procesorius, tačiau iki šiol buvo manoma, kad tai bus Bay Trail platformos atstovas. Tačiau naujausia informacija leidžia tuo suabejoti, rašo puslapis Fudzilla.

Šaltinio teigimu, naujausias Google planšetinis kompiuteris gali gauti Intel Moorefield procesorių, kuris veiks 2,33 GHz taktiniu dažniu.

Šiuo metu žinoma, kad Moorefield procesorių debiutas numatytas šių metų III ketvirtyje,  tuo tarpu kai kurie šaltiniai konkretesnę datą – rugsėjo mėnesio pabaiga. Akivaizdu, jog tai visiškai nesutampa su Google Nexus 8 pasirodymo laikotarpiu – kalbama, kad jo anonsas įvyks birželio mėnesį, renginyje Google I/O.

Be Intel procesoriaus planšetiniame kompiuteryje Nexus 8 turi atsirasti vietos ir grafikos posistemei PowerVR G6430. Antra vertus, tai yra tik spekuliacijos, kadangi nVidia jau keletą metų iš eilės pasirenka Qualcomm Snapdragon platformą. Gandai dėl nVidia Tegra procesoriaus pasirinkimo yra mažai tikėtini dėl prasto palaikymo iš gamintojo pusės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos