Google sudarė sutartį su akinių gamintoju Luxottica


Luxottica-Prada-Sunglasses-680

Kompanija Google savo oficialiame tinklaraštyje nusprendė išsklaidyti tam tikrus gandus, susijusius su firminiais „išmaniaisiais“ akiniais.

Visų pirma, jų nereikia laikyti kitų žmonių sekimo įranga. Antra, Google Glass sukuriamų vaizdo klipų galimybės apsiriboja 10 sekundžių trukme, tuo tarpu jei būtų filmuojama nuolat, baterija išsektų jau po 45 minučių. Google mano, kad lygiai taip pat sėkmingai galima filmuoti ir su telefonu – baterija išseks žymiai greičiau.

Galiausiai, „pakabinama įranga“, tokia kaip Google Glass ekranas, neypatingai uždengia žmogui matymo lauką, kadangi ekranėlis patalpintas kiek aukščiau dešinės akies, o ne priešais ją.

Jei grįžtume prie Glass estetinės pusės, reikėtų paminėti Google sandorį su kompanija Luxottica, rašo puslapis The Wall Street Journal. Ray-Ban ir Oakley prekiniais ženklais pažymėtus akinius pardavinėjanti kompanija sutiko bendradarbiauti su Google, kuriant serijinius Glass modelius.

Luxottica ne tik pridės Google įrangą prie savo akinių, tačiau sukurs dizainą nuo nulio, atsižvelgiant į šio mobilaus kompiuterio ypatumus. Antra vertus, nei sandorio įgyvendinimo terminai, nei finansinė dalis nebuvo paviešinta.

Google tikisi išleisti „išmaniuosius“ akinius Glass iki 2014 m. pabaigos, nors galutinio sprendimo šiuo atveju dar nėra. Žmonės, kurie turi regos sutrikimų, galės pasirinkti Glass stiklus su dioptrijomis, kadangi Google bendradarbiauja ir viena iš medicininės optikos kompanijų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos