Į Lietuvą atvyko brangiausias HTC išmanusis telefonas


htc-one-goldgenie-680

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė HTC pernai metų rudenį pristatė riboto leidimo auksinį „HTC One“ išmanųjį telefoną, padengtą tikru auksu. Tai – brangiausias HTC kada nors sukurtas išmanusis.

Nors jis buvo kuriamas, kaip specialus prizas pasauliniam muzikiniam renginiui „MOBO Awards“, šiuo metu per pasaulį keliauja keletas tokių išskirtinių telefonų.

Riboto leidimo auksinis „HTC One“ kainuoja apie 6500 Lt. Jis buvo kuriamas bendradarbiaujant su bendrove „Goldgenie“, kuri specializuojasi išmaniųjų telefonų puošimu auksu. Visas jokių tarpų neturintis auksinio „HTC One“ korpusas yra padengtas 18 karatų auksu.

Auksinis „HTC One“ pasižymi visomis daugybę pasaulinių apdovanojimų pelniusio „HTC One“ funkcijomis, tarp kurių – „HTC BlinkFeed“, „HTC Zoe“, „HTC BoomSound“ ir kitos technologijos, iškėlusios pasaulinę išmaniųjų telefonų kokybės kartelę į naują lygį.

Telefoną auksu puošusi bendrovė „Goldgenie“ anksčiau yra dailinusi išmaniuosius tokioms žvaigždėms, kaip Denzelis Washingtonas, Willas Smitas ar Kate Moss. Tačiau tai buvo pirmas kartas, kai kompanija dirbo tiesiogiai su „Android“ OS pagrįstų išmaniųjų gamintoja.

Šaltinis: Alfa.lt

4 komentarai (-ų)

 1. Hmh parašė:

  Nebepirksiu daugiau HTC telefono:) nekoki ispudi paliko HTC ONE, nez ar man tiesiog su juo nepasiseke ar visi jie tokie :))

  • Asas parašė:

   Kas buvo blogai?

   • Hmh parašė:

    Amm is pradziu skype luzinejo, pats tel greitai issikrauna, ir gan ilgai kraunas, paskuj pradejo touch screen kazkur auksciau vidurio prastai reguoti, tas ypac erzina:) labiau nei flappy bird zaidimas:) kamera irgi nepasakyciau, kad is paciu geriausiu iPhone 5 kamera labiau prie sirdies buvo:)
    Kas patinka tai aliuminis korpusas ir beats audio:) na aisku dar pats screen yra 1080p kas yra gerai:)

    • As parašė:

     Skype yra ne HTC gaminys, jiems ir reikšk pretenzijas. Baterijos visų smartų praktiškai vienodai greit išsikrauna, aktyviai naudojant. Man dieną atlaiko ir per naktį pasikrauna, tai 0 problemų. Kamera, taip silpnoka. Prašovė pro šalį HTC su ja, bet bent jau man dzin. Vistiek telefonas dar ilgai neatstos fotoaparato, o momentam fiksuot normaliom apšvietimo sąlygom, pilnai pakanka. Telefoną gal ne į tą kišenę ir ne ta puse dedi kad kamera nuo širdies nutolo? 😀
     P.S. netikiu net kad esi turėjęs bent kurį iš tavo minėtų telefonų. 😉 Abu per daug švieži modeliai, kad būtų daug išbandžiusių abu. O tie kurie gali sau leist taip dažnai keist tokios kainų kategorijos telefonus, tokių „briedų“ nerašinėja.


Kitos kategorijos naujienos