Imagination nori sukurti grafiką, skirtą pilnaverčiams kompiuteriams


Hossein Yassaie CEO Imagination Technologies 680

Britų kompanija Imagination Technologies parodoje MWC 2014 pasižymėjo tuo, jog pristatė naują mobilų grafinį adapterį PowerVR su 192 specializuotais branduoliais. Kaip greitai šie sprendimai pasirodys naujuose Apple produktuose, mums dar teks sužinoti, tuo tarpu Imagination jau dalinasi savo ateities planais, rašo portalas CNet.

Visų pirma, britų kompanija mano, kad labai svarbu išsaugoti santykį tarp produktyvumo lygio ir energetinio efektyvumo. Mobilių įrenginių specifika tokia, kad jiems skirti procesoriai jau po 10 minučių intensyvaus naudojimo žaidimuose gali sumažinti taktinį dažnį dėl perkaitimo – atitinkamai mažėja ir sparta. Dėl to matuoti spartą geriausia, pasitelkiant tam tikrus sąlyginius dydžius.

Didinti produktyvumo lygį galingiausiuose grafiniuose adapteriuose lengviausia tuomet, kai didinamas vykdomųjų blokų kiekis, kadangi grafikos užduočių apdorojimas yra lengvai paskirstomas.

Dar daugiau, Imagination Technologies ambicijos neapsiriboja vien tik mobiliu segmentu. Kompanija pasiruošusi sukurti grafinių adapterių ir hibridiniams įrenginiams, taip pat „pilnaverčiams kompiuteriams“. Šiuo atveju reikės išleisti daug galingesnius grafinius procesorius. Savo ruožtu, iš esmės keisti savo produktų architektūrą britų kompanija neketina.

Vienas komentaras

  1. Rolandas parašė:

    Labai abejoju, kad pasiseks išleisti asmeniniams kompiuteriams vaizdo pl. Tą bandė ir senas gamintojas S3 su pigiom vaizdo pl., tačiau pasidavė. AMD ir NVIDIA, taip užiemė šią rinką, kad paprasčiausčiausiai žaidimai veikia tik ant jų.
    S3 vaizdo pl. http://www.s3graphics.com/en/products/class1.aspx?seriesTypeId=1


Kitos kategorijos naujienos