Intel puslapyje atsirado užuominos apie Broadwell-E procesorius


Prasidėjus mobilių įrenginių bumui, asmeninių kompiuterių entuziastus ir gerbėjus gamintojai pradėjo lepinti tik kas kelerius metus, išleisdami galingus procesorius. Šiuo atveju būsimas Intel Haswell-E anonsas atrodo kaip „amžiaus įvykis“.

Kai kurie šaltiniai mano, kad Intel paankstins Haswell-E anonsą: pastarasis neva bus perkeltas iš III į II ketvirtį (kalbama apie birželio mėnesio pabaigą). Vis tik puslapis VR-Zone tokią galimybę paneigė, kadangi II ketvirtyje suplanuotas Haswell Refresh procesorių pasirodymas.

Vis tik pasiruošimas Haswell-E pasirodymui, kad ir kaip dar ilgai jo laukti, netrukdo kompanijai Intel ruošti dirbą vėlesnei Extreme serijos atstovų kartai. Štai Intel puslapyje neseniai pasirodė naujos tvarkyklės, kurių aprašyme galima matyti užuominas apie Broadwell-E procesorius.

broadwell-e-intel-description

Apie jų pasirodymo laikotarpį, juo labiau apie technines specifikacijas jokių užuominų nėra, tačiau šaltinis mano, jog Broadwell-E pasirodys 2016 m. ir išlaikys suderinamumą su LGA 2011-3 lizdu, kuriuo galės pasigirti ir Haswell-E.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos