Intel sukūrė platformą „išmaniosioms“ fitneso treniruotėms


Fitneso ateitis – jau šiandien, teigia kompanija Intel ir ruošiasi pristatyti kompleksinę platformą, skirtą „išmaniosioms“ sporto treniruotėms. Visa tai bus pademonstruota renginyje International Health, Racquet & Sportsclub Association (IHRSA).

intel-smart-fitnes

Kūrėjų teigimu, projekte dalyvauja ir dukterinė Intel firma – kompanija Wind River, taip pat partneris Advantech. Platforma apjungs visa galybę daviklių, o tai leis gautą apie žmogaus sveikatos rodiklius informaciją stebėti vienoje vietoje, žmogui patogia forma.

Monitoringą galės vykdyti mobilūs įrenginiai, taip pat treniruokliai, o gauti duomenys bus siunčiami į „debesis“ ir socialinius tinklus. Tai leis pasinaudoti tokiomis galimybėmis, kaip individualios treniruotės ir varžybos tarp atskirų žmonių arba jų grupių, nedalyvaujant vieniems šalia kitų.

„Išmaniosios“ fitneso platformos pagrindą sudarys 4 branduolių procesorius Intel Celeron N2930. Už grafikos posistemę bus atsakinga integruotas adapteris Intel HD 4000, leidžiantis vaizdą į ekraną išvesti 2560 х 1600 taškų raiška. Teigiama, kad vaizdui rodyti bus naudojamas 15,6“ įstrižainės ekranas.

Platforma galės rodyti duomenis – ekrane bus galima žiūrėti įvairią vaizdinę medžiagą ilgų treniruočių metu. operacinės sistemos vaidmenį atliks Android, tuo tarpu jai skirtą vartotojo sąsają kurs Wind River specialistai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos