Motinės plokštės su Intel X99 palaikys iki 5 vaizdo plokščių


Puslapis WCCFTech dar kartą nusprendė apibendrinti pagrindinę informaciją apie ruošiamą mikroschemų rinkinį Intel X99 (Wellsburg), kuris bus skirtas darbui su III ketvirtyje debiutuosiančiais procesoriais Haswell-E. Pastarieji naudos lizdą LGA 2011-3, kuris nebus suderinamas su tais, kurie skirti Sandy Bridge-E ir Ivy Bridge-E.

Visų pirma, procesoriai Haswell-E leis dirbti su DDR4-2133 operatyviąja atmintimi. Kiekviena iš keturių kanalų leis įdiegti po vieną DIMM modulį. Taip pat numatyti skirtingi bazinio generatoriaus ir atminties magistralės taktiniai dažniai, o tai turėtų palengvinti spartinimo procesą.

USB 3.0 sąsaja bus įdiegta nuo pat pradžių, jai skirti šeši lizdai iš 14 numatytų (kitus galės realizuoti gamintojai pagal savo nuožiūrą). SATA-III 6.0 Gbps lizdų skaičius sieks 10 vienetų, PCI Express 2.0 lizdų maksimalus kiekis – aštuoni.

intel_x99_specs

PCI Express lizdų konfigūracija, dirbant su diskretinėmis vaizdo plokštėmis, galės būti skirtinga. Viena iš jų numato, kad galės būti įdiegtos net 5 vaizdo plokštės, veiksiančios PCIe x8 režimu. Galbūt toks režimas būtų naudingas kriptografinės valiutos gerbėjams, tačiau žaidimuose, ekspertų teigimu, iš to naudos bus nedaug.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos