iPhone 6 bus brangesnis nei iPhone 5S


mobile-apps-iphone-680

Naujasis išmanusis telefonas iPhone 6 nuo savo pirmtako skirtis ne tik ekrano įstrižaine ir galingesne aparatine įranga, tačiau ir kaina. Apie tai praneša žurnalistai iš leidinio New York Post, remdamiesi kompanijos Pacific Crest analitiko Andy Hargreaves teiginiais.

Analitikas pareiškė, jog Apple nusprendė ne tik padidinti ekrano įstrižainę, tačiau ir būsimo flagmano kainą. Jo duomenimis, JAV rinkoje iPhone 6 su 16 GB kaupikliu kaina sudarys $299, sudarant kelerių metų sutartį su mobiliojo ryšio operatoriumi.

Savo ruožtu, operatoriaus subsidijuojamos 32 GB ir 64 GB versijos turėtų kainuoti atitinkamai $399 ir $499. Palyginimui: iPhone 5S su 16 GB kaupikliu ir dviejų metų sutartimi dabar galima įsigyti už $199.

Reikia pažymėti, kad Apple nekeitė savo išmaniųjų telefonų mažmeninės kainos nuo 2008 m., pradedant antros kartos iPhone. Teigiama, kad iPhone 6 kainos pakėlimas tiesiogiai susijęs su ekrano įstrižainės padidėjimu.

Analitikas teigia, kad iPhone 6 kainos pokytis bus praktiškai nepastebimas, kadangi dauguma potencialių Apple išmaniojo telefono pirkėjų – pasiturintys žmonės, kuriuos visų pirma jaudina funkcionalumas, o ne kaina.

Anot prognozių, iPhone 6 su 4,7“ įstrižainės ekranu bus oficialiai pristatytas 2014 m. rugsėjo arba spalio mėnesį. Kartu buvo paneigtas gandas, kad pasirodys Apple planšetofonas, kuris galėjo gauti 5,5“ ar net 5,7“ ekraną.

3 komentarai (-ų)

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Tai, kad aifona 6, pagaminti kainuoja mazdauk tiek pat, kiek savo laiku kainavo senesni modeliai 😀

  Jugi viskas pinga, jeigu 2k ekrano gamyba pigesne nei 720p.

  Apple visada taikesi i kuo pigesne gamyba ir kuo didesni pelna. O, kad cia kazkoks analitikas – jankis papezejo is kavos tirsciu, ka visi ir taip zinom, tai neverti zodziai tokio ilgo straipsnio.

  Abejoju ar kaina keisis, nebent pristatys visiskai nauja modeli. Kuom irgi abejoju, apple dizaino prasme nera kur keistis, baisesnis nei 5 sasyska jau nebus.

 2. Zero parašė:

  kuriuos visų pirma jaudina funkcionalumas
  Taip sujaudino kad juokiaus kokę valandą …
  Viskas turi keist dizainą , kiek m tas pats Š .

 3. Žilvinas parašė:

  Normalu, kuris gi apple gaminys buvo pigenis už pirmtaką? 😀 Kainuos iphone 4k lietuvoje 😀


Kitos kategorijos naujienos