iPhone retai sugadinamas, tačiau dažnai pavagiamas


ios_7_activation_lock-680

iPhone retai sugadinamas fiziškai, nei kiti išmanieji telefonai. Tačiau jei žymiai dažniau tampa vagišių taikiniu. Apie tai praneša puslapis AppleInsider, remdamasis draudimo kompanijos ProtectCell pateikiama ataskaita.

ProtectCell ekspertai išanalizavo du milijonus draudiminių atvejų ir padarė išvadą, kad iPhone dažniau pavagiamas ir rečiau sugadinamas, nei kiti išmanieji telefonai. Apple išmaniųjų telefonų savininkai 11% rečiau praneša apie mobilaus įrenginio gedimą ir 46% rečiau kreipiasi dėl išmaniojo telefono keitimą į naują.

Tai galima paaiškinti tuo, jog iPhone yra tvirtesnis ir atsparesnis fiziniams pažeidimams, nei kiti išmanieji telefonai. Kartu ekspertai prognozuoja, kad su iPhone vartotojai elgiasi daug atsargiau.

Antra vertus, iPhone ir toliau lieka mylimiausiu vagišių taikiniu. Apple išmanieji telefonai pavagiami 65% dažniau, nei kiti išmanieji telefonai. Kompanija Apple tai gerai supranta, todėl aktyviai kovoja su vagišiais. Naujoje operacinėje sistemoje iOS 7 pasirodė funkcija Activation Lock, kuri leidžia nuotoliniu būdu per iCloud užblokuoti pavogtą ar pamestą mobilų įrenginį. Tiesa, vagišių ši funkcija nė kiek nestabdo.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Nukoseja, dar nespejus sugadinti 😆

    Aidono ekranasl ygiai toks pats duztantis, kaip ir visi kiti ekranai. O daugiau nelabai ka yra ir sugadinti rageliuj. Kitas populerus gedimas be duziu, tik paskandinimas.


Kitos kategorijos naujienos