JAV Prezidentas savo BlackBerry gali iškeisti į Android telefoną


barack-obama-blackberry-680

Baltieji rūmai testuoja „Samsung“ ir LG išmaniuosius telefonus su „Android“ operacine sistema, kurie gali pakeisti JAV prezidento Baracko Obamos pamėgtą „BackBerry“, rašo „The Wall Street Journal“.

Prieš tapdamas JAV prezidentu, B.Obama naudojosi „BlackBerry“ telefonu, o po išrinkimo telefonas buvo pakeistas modifikuotu itin saugiu modeliu.

Šiuo metu naujieji įrenginiai yra testuojami Baltųjų Rūmų vidinių technologijų komandos ir Baltųjų rūmų komunikacijos agentūros – karinio dalinio, atsakingo už B.Obamos komunikaciją. Pasak šaltinio, bandymai kol kas tėra ankstyvojoje stadijoje ir sprendimai dėl telefonų naudojimo bus priimti dar negreit.

„Galime patvirtinti, kad Baltųjų rūmų komunikacijos agentūra kartu su Gynybos departamentu, išmėgina įvairių rūšių telefonus“, – sakė JAV Gynybos departamento atstovai.

Kiek anksčiau B.Obama yra užsiminęs, kad jo darbas neleidžia prabangos naudotis „iPhone“ telefonais.

Šaltinis: 15min.lt

14 komentarai (-ų)

 1. Gintas parašė:

  Taip vaizduojamas kaip „stebuklingas grauztukas“ o negali padaryt itin saugiu. Blogai, Obama, labai blogai.

  • algis parašė:

   Medi, tas „graužtukas“ yra saugesnis už android. Tiesiog Apple neatskleidžia savo OS source code…. O tokios institucijos reikalauja, kad būtų padaroma viskas pagal juos, dėl ko ir Apple nesutinka. Nes aukštų valstybės tarnautojų ir paprastų žmonių, kad ir to pačio telefono operacinė sistema modifikacijos, galimybės ir t.t. skiriasi.

   • Petras parašė:

    Malka, jei atskleistu tai paaisketu, kad ji kiauresne uz pakaunes kekse

    • algis parašė:

     Tik kažkodėl android yra labiausiai pažeidžiamas ir daugiausiai turi malware….

     Kaip jūs nesuprantat, kodėl nėra askleidžiamas OS source code pašaliniams asmenims… Kodėl gi tada irgi Microsoft nepretenduoja? dėl tos pačios priežasties- dėl source code atskleidimo. Tiek metų ir pinigų išleista operacinės sistemos kūrimui ir galvojat, jie norėtų, kad nutekėtų kodai pašaliniams asmenims? Tas pats būtų, jei darytumėt, kokį projektą keletą metų ir kasnors pasisavintų ir pats panaudotų? Labai smagu būtų?
     Įvertinus riziką ir nedidelį pelną, nes tokių asmenų nėra milijonai, tai neverta prasidėt ir taip sėkmingai dirbantiems gigantams.

     • Petras parašė:

      Klysti. Pagal statistika daugiausia saugumo skyliu turi ios. Android yra populiaresne todel daugiau ir kuriama jai visokiu piktybiniu programu.

   • Jūsų Vardas parašė:

    Koks tu naivus, apple del geru pinigu betka padarytu. Jies souce code atskleisti tas pats, kas tau is celofano sumustini issiplesti.

    Tiesiog yra ziurima i perpsektyve lankscia os, o ne apribota, sukaustyta ir dar bala zin kiek kreivu bugu pasleptu turincia.

    Apskritai kam kazka kurit ir modifikuoti, jei androidas yra geras toks koks yra. Ir nekiskit cia gamintoju kurie sugadina ji su savo sleivais draiveriais.

    • putinas parašė:

     Ka tas obama.pydarų vadas,jis puirks ka nori,gi ne uz savo uzsidirbtus pinigus perke,o uz jusu 😉

     • Kapitonas Ignas parašė:

      aik aik, pailsek tu jau Putleri

     • Gintas parašė:

      To „putinas“ Atiduok kompa tevam vaikeli, ir eik pamoku daryt. Nes nemoki net komentaro parasyt tinkamai.

 2. algis parašė:

  Petrai, numesk nuorodą į tą statistiką ir tikiuosi ten nebus, koks nors android fanatikų forumas….

 3. Ricardas parašė:

  As taippat noreciau pamatyti

 4. ` parašė:

  Pasirodo Obama protingas žmogus 🙂

 5. Jūsų Vardas parašė:

  Visos OS turi skyliu, tiesiog reikia noro jas rasti.

  Prie visko prisideda, kad gplay krautuve yra atviresne, nei apple store.

  winaudausai irgi skyleti, bet as dar nemaciau, kad kazkas taip verktu, kiek verkia apple fanbojai, po androidi straipsniais.

  Ir juokingiausi, kad jei ne visi, tai bene dauguma naudojasi tais windausais, kaip ir android smartais, nes nieko geriau ir jokio kito masei pritaikyti produkto nera.

 6. As parašė:

  Tai cia ir kegliui aisku jei ios padarytu open source , tu skyliu atrastu ne maziau o gal ir daugiau nei androide , atsirastu ir virusu kruvos ir visokio sh.


Kitos kategorijos naujienos