Lenovo ThinkPad nešiojami kompiuteriai gaus aušinimo sistemą Owl Wing


Lenovo-Owl-Wing-Cooling-Technology-680

Nešiojamų kompiuterių gamintojai paskutiniu metu labai daug dėmesio skiria savo produktų miniatiūrizacijai, ypač korpusų storio mažinimui. Dėl šio priežasties kompanijos priverstos perdarinėti naudojamas aušinimo sistemas, kad šios geriau šalintų ankštame korpuse susikaupiančią šilumą, kurią išskiria daugelį skaičiavimo branduolių turintys procesoriai bei diskretinės vaizdo plokštės.

Kinų kompanija Lenovo nusprendė, kad atėjo laikas atkreipti vartotojų dėmesį ne tik į galingus komponentus ar išorinį dizainą, tačiau ir į aušinimo sistemos charakteristikas. Vartotojai retai tam skiria deramą dėmesį, tačiau dažnai susiduria su jos darbu, ypač kai nešiojamas kompiuteris naudojamas ant minkštų, pūkuotų paviršių, priverčiančių kompiuterio ventiliatorių įsismarkauti visu pajėgumų bei kelti nemažą triukšmą.

Kad vartotojų ausų nekankintų per didelis triukšmo lygis, o komponentai išlikti vėsūs, Lenovo pristatė naują aušinimo sistemą Owl Wing. Ją sudaro įstrižos ventiliacinės angos nešiojamo  kompiuterio šonuose. Kartu panaudoti termo vamzdeliai su antistatinėmis savybėmis, kurios neleidžia pritraukti galybės dulkių.

Owl Wing naudojamo aušintuvo savybes Lenovo inžinieriai „pasiskolino“ iš pelėdų. Pastarosios sparnų struktūra leidžia ventiliatoriaus mentelėms dirbti ne tik maksimaliai efektyviai, tačiau ir be didelio triukšmo. Panaudotos dantytos formos, kurios leidžia sumažinti ventiliatoriaus apsukų kiekį, tačiau kartu išlaikyti reikiamą produktyvumo lygį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos