Išmanusis telefonas LG G3 bus apsaugotas nuo drėgmės ir dulkių


lg-g3-water-680

Aukščiausio kainų lygio išmaniųjų telefonų apsauga nuo drėgmės ir dulkių, atitinkanti standartą IP67, leidžiantį panardinti įrenginį po vandeniu, po truputį tampa įprasta charakteristika, nors anksčiau tuo galėjo pasigirti tik išskirtiniai sprendimai.

Korėjiečių leidinys ET News tvirtina, kad IP67 standartą atitiks ne tik neseniai anonsuotas Samsung Galaxy S5, tačiau ir išmanusis telefonas LG G3.

Tiesa, nepatikslinama, ar LG flagmano charakteristiką paveldės kompanijai Google ruošiamas mobilus įrenginys Nexus 6, kurio bazę sudarys būtent LG G3.

Gamintojų ketinimai kuo geriau apsaugoti išmanųjį telefoną nuo drėgmės ir dulkių patekimo į vidų turi ir savo neigiamą pusę: garantuoti mobilaus įrenginio hermetiškumą po jo remonto pavyksta ne visuomet.

Norėtųsi tikėti, kad išmaniojo telefono LG G3 svoris ir korpuso storis, siekiant, kad jis atitiktų standartą IP67, išaugs nežymiai.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    😆 juokingiausia tai, kad sony vieni pirmesniuju pradejo rupintis ismaneisiais atspareis dulkems ir vandeniuj, bet kada viskas apsivercia aukstyn kojomis.
    Ogi, kai samsungas isleidzia galaxy s5, kuris taip pat turi siuos privalumus. Tai kaipgi kaimynas taip pat korejietis – lg, gali netureti tokio privalumo, jei praktiskai viskas identisko samsungui jau yra siuose telefonuose.

    😀 😀 😀 google turbut turi ilgalaike sutarti su lg, del telefonu gamybos, bet as viliuosi, kad nexus tas pats gamintojas gamins kaip ir anksciau tik du metus ir siemet nexus 6 jau atiteks i lenovo/motorola ilgas ir godzes rankas.


Kitos kategorijos naujienos