Microsoft nepritaria įrenginiams, apjungiantiems Windows ir Android


ASUS Transformer Book Duet TD300 launch 680

Iki šiol buvo manoma, kad būtent Google uždraudė kompanijai ASUS išleisti hibridinį kompiuterį Transformer Book Duet TD300, kuris leidžia naudotis arba Google Android 4.1, arba Microsoft Windows 8.1. Vis tik šią savaitę paaiškėjo, jog su tokiu draudimu susijusi ir antroji pusė – korporacija Microsoft.

Tokią informaciją pateikė leidinys The Wall Street Journal, remdamasis savais šaltiniais. Kompanija ASUS šios informacijos kol kas nepatvirtino, tačiau šaltinis kalba ir apie kitų įrenginių su dviem operacinėmis sistemomis draudimą, pavyzdžiui, All-in-One tipo monoblokų Asus P1801 ir P1802.

Manoma, kad Microsoft nuo nesenų laikų oficialiai nepalaiko įrenginių, kurie leidžia pakrauti alternatyvią operacinę sistemą, ir tai tapo ASUS problemų priežastimi – naujų sprendimų platinimui praktiškai uždėtas „veto“.

Tiesa, ne visai aišku, ar visa tai galioja išmaniųjų telefonų segmentui. Visai neseniai trečias pagal dydį pasaulyje tokių įrenginių gamintojas – kinų kompanija Huawei – ruošiasi išleisti telefoną, kuriame bus galima naudoti tiek Windows Phone, tiek ir Android.

Vienas komentaras

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Sitas M$ naudinga

  „kinų kompanija Huawei – ruošiasi išleisti telefoną, kuriame bus galima naudoti tiek Windows Phone, tiek ir Android.“

  O i kompa ideti chrome os, ir windows kartu nera naudinga.

  Patys pagalvokite, kas bus, jeigu zmogui patiks chrome os, labiau nei windows 8.1 kurie neitin pritaikyti stacionarem pc (vis dar net isjungti pc nera labai patogu)

  Telefonuose kita situacija, cia viska valdo androidas, o WP kaip koks kudas kareivis, nori uzkariauti rinka ir tureti kuo didesni rata. PAsiula kartu su androidu butu puikus sprendimas, kad ir nenaudos zmogus to WP, bet vistiek jis bus kaip ir aktyvuotas ir skaitysis lyg +1 varotojas.


Kitos kategorijos naujienos