Naująjį HTC One bus galima įsigyti ir Google Play


Peter Chou

Vakar buvo pristatytas naujasis Taivaniečių firmos HTC flagmanas. Telefone įdiegta Android 4.4, kurią HTC patobulino savo Sense 6.0 „apvalkalu“, tačiau kaip ir pernai, taip ir šiemet bus išleista Google Play versija.

Iškart po pristatymo Google Play parduotuvėje pasirodė naujasis HTC One. Išmanusis telefonas kainuoja 699.99 JAV dolerius. Greičiausiai, kaip ir visi kiti Google Play edition įrenginiai, HTC One Google Play edition bus galima įsigyti tik JAV.

Priminsime, jog pernykštis taivaniečių flagmanas Google Play parduotuvėje pasirodė praėjus daugiau nei 2 mėnesiams po HTC One pristatymo, priešingai, nei šiemet, kai Google Play versija buvo pristatyta tą pačią dieną, kaip ir pats telefonas.

5 komentarai (-ų)

 1. Varnėnas-sportininkas parašė:

  Pamiršot į straipsnį įkelti nuotrauką!!!

 2. Varnėnas-sportininkas parašė:

  Nuotrauka vis dar neįkelta!!!

 3. Antisporto-aistruolis parašė:

  Nevertas dėmesio, nebent dizainas labiau rūpi nei techninės charakteristikos.
  http://www.gsmarena.com/htc_one_2014-6074.php

  • As parašė:

   O koks tada vertas dėmesio?
   Reikia tau intel core i7 procesoriaus ar 16GB RAM telefone? Svarbiausia kaip jis veikia, o ne skaičiukai. Vat kai telefonas naudojantis stringa, tada jau galima sakyt kad prasta techninė pusė. 🙂
   Ateina tokie kaip tu, kad tik palot. 😀 Argumentuok, kokie parametrai tau telefone per silpni ir kokių tikiesi? Koks modelis jau su gerom techninėm charateristikom ir kur tu jas išnaudoji?

 4. Jūsų Vardas parašė:

  Siaip kas nori techniskai stipraus ir grazaus, tai Oppo find 7 pats tas ;]


Kitos kategorijos naujienos