Naujame Call of Duty pamatysime dinamiškus orus ir sugriovimus


call_of_duty_ghosts_680

Naujos Call of Duty dalies kūrėjai ketina žaidimą papildyti besikeičiančiomis oro sąlygomis ir dinamiškų sugriovimų sistema. Tokią išvadą galima daryti, žvelgiant į studijos Sledgehammer Games ieškomų specialistų sąrašą, rašo puslapis VG247.

Sledgehammer Games, kuriai leidėjas Activision patikėjo naujos Call of Duty serijos dalies kūrimą, ieško 11 specialistų. Tarp jų VFX menininkas, kuris užsiims įvairių vizualinių efektų kūrimu. Tai ir šaudymo, technikos sprogdinimų, kietų dalelių mechanikos simuliacijos, taip pat vandens, ugnies, dūmų ir oro sąlygų efektai.

Kartu keliami reikalavimai turėti patirties dirbant su naujos kartos efektais, kurie praplės esančius žaidimuose, skirtuose žaidimų konsolėms Playstation 3 ir Xbox 360. Ekspertus tai neramina: kūrėjai vis dar galvoja apie senos kartos konsoles, o tai gali neigiamai įtakoti naujos Call of Duty grafikos galimybes.

Pastaroji informacija gali iš naujo sukelti gandų laviną bei abejones, kad Sledgehammer Games kuriama žaidimo dalis smarkiai skirsis nuo 2013 m. debiutavusio Call of Duty: Ghosts. Galbūt kūrėjai specialiai optimizuos PC, PS4 ir Xbox One skirtas žaidimo versijas?

Tikėtina, kad naujos Call of Duty dalies debiutas rinkoje įvyks šių metų III ketvirtyje, ir tai bus Modern Warfare 4, nors kūrėjai gali ją pavadinti ir kitaip.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Modern warfare 4? nemanau. Bet tikiuosi kad bent jau Sledgehammer kažką naujo ir įdomaus pasiūlys


Kitos kategorijos naujienos