Nauji duomenys apie AMD vaizdo plokštę su dviem GPU


asus-mars-ares-680

Kompanija AMD po truputį pradeda naudoti partizaninį marketingą, kad publika būtų pasiruošusi priimti naują vaizdo plokštę su dviem grafiniais procesoriais. Dabar olandų puslapis Bouweenpc.nl tvirtina, kad grafinio adapterio Radeon R9 295 X2 pavyzdžiai buvo pademonstruoti parodoje CeBIT 2014. Tiesa, prezentacija vyko už uždarų durų.

Kiekvienas naujos vaizdo plokštės grafinis procesorius dirbs 1 GHz taktiniu dažniu, tuo tarpu papildomą maitinimą ji gaus per du 8-pin lizdus. Tai leidžia kalbėti apie gana kuklų būsimo flagmano energijos suvartojimo lygį.

Pagrindinė intriga šiuo atveju slypi klausime, kaip Radeon R9 295 X2 bus aušinamas. Tvirtinama, kad turimi prototipai gavo hibridinę aušinimo sistemą. Tai nėra labai retas dalykas – ta pati Asus ARES II jau gali pasigirti tokiu sprendimu.

Pasiruošimas Radeon R9 295 X2 prezentacijai vyksta pilnu pajėgumu, tvirtina švedų puslapis SweClockers. Jo teigimu, vaizdo plokštė debiutuos arba kovo mėnesio pabaigoje arba balandžio pradžioje.

Savo ruožtu, puslapis VR-Zone naujokui priskiria 8 GB GDDR5 atminties. Tikimasi, kad NVIDIA į tai atsakys dviejų procesorių savininke GeForce GTX 790, kuri gali pasirodyti netgi anksčiau, nei Radeon R9 295 X2.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos