Naujos AMD ir nVidia vaizdo plokštės pasirodys tik antrame pusmetyje


GTX-650-Ti-Boost-680

Bendras asmeninių kompiuterių rinkos nuopuolis gana gerai jaučiamas ir parodoje CeBIT 2014, kuris vyksta Vokietijos mieste Hanoveryje. Įdomių eksponatų yra, tačiau jų nedaug, daugiau dominuoja mobilūs sprendimai.

Savaime suprantama, šiemet ekspertai ir vartotojai mažai tikisi iš motininių plokščių gamintojų, taigi daugiau dėmesio sulaukia vaizdo plokštės. Jei atsižvelgtume, jog neseniai įvyko GeForce GTX Titan Black anonsas, parodoje CeBIT 2014 galima pamatyti tik kuklesnes nVidia partnerių versijas, nors, pavyzdžiui, EVGA ir parodė „juodąjį titaną“ su vandens aušinimo sistema.

Ar tai reiškia, kad šiemet galėsime kalbėti tik apie stagnaciją? Vokiečių puslapio Heise.de žurnalistams pavyko prakalbinti keletą vaizdo plokščių gamintojų. Šie prisipažino, jog jei ilgai lauktas pagyvėjimas grafinių adapterių srityje ir ateis, tai ne anksčiau 2014 m. antroje pusėje.

Visų pirma, kompanija AMD gali pristatyti kažką naujo ne anksčiau rugpjūčio mėnesio. Antra, kompanija nVidia rinkai pasiūlys antros kartos Maxwell sprendimus tik 2014 m. pabaigoje arba netgi 2015 m. pradžioje. Pastarosios vaizdo plokštės, anot gandų, apsiginkluos 20 nm pagrindu išleistais grafiniais procesoriais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos