Naujos kartos HTC One parduotas per eBay už 500 dolerių


Išmanusis telefonas HTC All New One ir toliau apauga naujomis detalėmis, nors oficiali premjera numatyta kovo 25 d. Tą pačią dieną naujasis HTC flagmanas turėtų pasirodyti prekyboje, tuo tarpu kaip orientyras yra įvardijama maždaug 760 JAV dolerių kaina – būtent tiek prašys australų operatoriai už modelį be sutarties.

htc_all_new_ebay

Tikėtina, kad gana rūsti kainodara bus aktuali tik Australijos gyventojams. Bent jau leidžia kalbėti neseniai eBay įvykęs aukcionas. Jame antros kartos HTC One su 32 GB duomenų kaupikliu (versija skirta operatoriui Verizon) buvo „iš anksto“ parduota už 500 JAV dolerių.

Įdomu tai, kad pardavėjas iš pradžių nustatė pradinę 199,99 dolerių sumą, tačiau po kelių valandų ji paaugo iki 250 dolerių. Tiesa, vienas nekantrus pirkėjas nusprendė nelaukti aukciono pabaigos ir sumokėjo visą pardavėjo pareikalautą sumą.

Visai tikėtina, kad antros kartos HTC One kaina bus panaši, kaip ir pirmtako, arba apie $550-600 už versiją su 32 GB duomenų kaupikliu.

2 komentarai (-ų)

  1. Zero parašė:

    Biški į pievas rašot . Jei dabartinis one pigiausias pas operatorių kainuoja 1869Lt:2.48$=753$

  2. M parašė:

    Biški pats man rodos po tas pievas ganaisi. skirk Amerikos rinką ir Lietuvos. Pridėk prie tų 500$ dar lietuvišką PVM (21%)+Pelnas kurį įmonė nori uždirbti tai ir gauni tą 753$.. kur šiuo metu pardavinėja Lietuvoje.


Kitos kategorijos naujienos