Nedidelė studija sukūrė gražią reklamą apie Tesla elektromobilius


Nedidelė studija Everdream Pictures sukūrė neoficialų reklaminį vaizdo klipą apie Tesla Motors gaminamus elektromobilius. Teigiama, kad ši reklama labai patiko netgi pačiam kompanijos generaliniam direktoriui Elonui Muskui.

Vaizdo klipe nekalbama apie kokias nors konkrečias automobilių technines charakteristikas. Kūrėjai nusprendė parodyti, kaip Tesla atrodytų vaiko vaizduotėje. Čia automobilis vadinamas „šiuolaikiniu kosminiu laivu“ (Modern Spaceship).

Vienas iš studijos Everdream įkūrėjų Joe Sill teigia, kad reklamoje buvo susifokusuota ties mintimis apie Tesla automobilį „Model S“, kadangi jiems patinka tiek pats elektromobilis, tiek ir jį sukūrusi kompanija. Tesla Motors, jei tikėti Joe Sill žodžiais, „viešai yra pareiškusi, kad neketina reklamuoti savo produktų, todėl mes įvertinome tai kaip raginimą padirbėti šiame neartame lauke.“

Jis taip pat pridūrė, jog jo karta užauga ne gigantiškų biudžetų, kurie išleidžiami vaizdo klipams, laikais, tačiau su iPhone rankose, o šie išmanieji telefonai leidžia sukurti praktiškai viską, ko tik reikia.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos