PC skirtas Watch Dogs atrodys gražiau, nei Playstation 4


Watch_Dogs_screen_680

Kai kurie žaidėjai po eilinio Watch Dogs vaizdo klipo vėl prabilo apie ne itin aukšto lygio grafiką. Šiuo klausimu nusprendė iš karto pasisakyti vienas iš žaidimo kūrėjų – kūrybinis direktorius Jonathan Morin. Jis patikino, kad PC skirta versija vizualine dalimi žymiai lenks konsolėms skirtą variantą, rodytą E3 2012, ir šiek tiek geriau atrodys, nei PS4 ir Xbox One.

„Galutinė PC skirta Watch Dogs versija žymiai lenks tą, kurią demonstravome E3 2012. Mes ir toliau nuoširdžiai dirbame prie šios platformos versijos. Kartu nereikėtų pamiršti, kad PC kiekvienais metais tampa vis galingesni.“

Tie, kurie pasirinks asmeniniams kompiuteriams skirtą variantą, galės pamatyti kokybiškesnius apšvietimo, dalelių, oro sąlygų simuliacijos, kadro gylio efektus, skirtingai nei konsolių žaidėjai. Esant maksimaliems grafikos nustatymams, žaidimas atrodo fantastiškai, teigė Jonathan Morin. Tiesa, reikia pripažinti, kad neseniai publikuoti žaidimo minimalūs sisteminiai reikalavimai yra ne patys demokratiškiausi:

 • Intel Core 2 Quad Q8400 (2,66 GHz) arba AMD Phenom II X4 940 (3 GHz);
 • 6 GB operatyvios atminties;
 • DirectX 11 suderinama vaizdo plokštė su 1 GB atminties;
 • 25 GB laisvos vietos duomenų kaupiklyje.

Kartu kūrėjas pažymėjo, kad Playstation 4 skirta žaidimo versija beveik susilygino su PC variantu, tačiau paskutinioji kiek pranašesnė dėl aukštesnės raiškos tekstūrų ir kokybiškesniu grafikos apdorojimo. Kartu buvo pažymėta, kad spręsti apie grafikos galimybes iš paskutinių vaizdo klipų nedera, kadangi jų tikslas buvo visai kitoks.

5 komentarai (-ų)

 1. BigR parašė:

  Būtų labai keista jei PS4 grafika gražiau atrodytų nei PC 🙂

  • Saulius parašė:

   To jau niekada nenutiks 🙂 PC visa galva leks konsules.

 2. Hmh parašė:

  Koks skirtumas kur graziau atrodys svarbu, kad game butu geras:) ir nesvarbu ar ant Pc zaisi su 20inc ekranu ar ant PS4 su 50inc Tv:))

 3. HMM parašė:

  Niekas netrugdo Pc pasijugti ant 214 cm 4k su 7990 radeon, ar tai gali tavo console uz 1500 lt abejoju:)

  • Belenkas parašė:

   Nu tu beprotis? Ta vaizduske turbut daugiau uz ta visa PS4 kainuoja, tai ka tu cia lygini? Kosmonautas kazkoks blem islindo, su 214cm 4k teliku. Idomu butu pamatyti tokios pacios kainos PC kaip PS4 ir tada lyginti kur atrodys graziau.


Kitos kategorijos naujienos