Prieš žiaurius žaidimus pasisakęs JAV senatorius padėjo prekiauti ginklais


leland-yee-violent-games-680

Kalifornijos valstijos deleguotas JAV senatorius Leland Yee yra aršus žiaurių žaidimų kritikas. Aišku, nereikėtų galvoti, kad jis pats yra angelas. Neseniai jis buvo apkaltintas kyšininkavimu. Be to, paaiškėjo, kad kartu jis yra susijęs su marihuanos pardavimu, taip pat yra įsitraukęs į kriminalinių struktūrų, prekiaujančių ginklais, veiklą.

Leidinys LA Times, cituodamas FTB atstovus, praneša, jog Leland Yee sudarė susitarimą dėl ginklų pervežimo, taip pat „reikalavo paaukoti pinigų, kad vienas italų gangsteris iš Naujojo Džersio susitiktų su tarptautiniais ginklų prekeiviais.“

Deja, JAV senatoriui nepasisekė: klientu buvo po priedanga dirbęs FTB agentas. Su juo Leland Yee kalbėjo apie galimybę įsigyti automatų ir netgi granatsvaidžių. Senatorius žadėjo visa tai gauti, pasinaudodamas savo ryšiais Filipinuose.

Reikia pažymėti, kad L. Yee aršiai pasisakė ne tik dėl žiaurių žaidimų draudimo, tačiau ir už griežtesnę ginklų kontrolę Jungtinėse Valstijose. FTB atstovai praneša, jog vienas iš verslininkų, parėmęs politiko rinkiminę kampaniją, galėjo gana lengvai susitikti su valstijos teisėkūros atstovais, kurie tuo metu svarstė įstatymą dėl medicininės marihuanos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos