Pusryčiai su FACEIT.LT: IT naujienos 2014.03.07


Haswell Refresh procesoriai bus anonsuoti balandžio 14 d. Naujieji Intel sprendimai jau dabar šmėžuoja kainininkuose, taigi iš karto po anonso jie turėtų pasirodyti prekyboje. Kai kuriais atvejais, norint įdiegti Haswell Refresh procesorių, gali prireikti atnaujinti motininių plokščių BIOS. Gegužės 11 d. pasirodysiantis mikroschemų rinkinys Intel Z97 Express naujiems procesoriams nebus privalomas.

Mobili vaizdo plokštė GeForce GTX 860M gaus Maxwell architektūros GPU. Nutekinta informacija apie GeForce GTX 860M leidžia suprasti, kad tai bus Maxwell atstovas su 640 CUDA branduolių. Pagal spartą teste 3DMark 2011 Performance naujokas prilygsta GeForce GTX 770M, nors su Extreme nustatymais šiek tiek nusileidžia.

Paaiškėjo nVidia Tegra K1 su 64 bitų palaikymu spartos lygis. Net ir dviejų branduolių procesoriaus versija užtikrintai lenkia savo artimiausius konkurentus ir nusileidžia 4 branduolių modifikacijai. Dabar belieka sužinoti, ar brangiai šis procesorius kainuos gamintojams ir koks jo energijos suvartojimo lygis.

tegra_k1_benchmark

Antros kartos HTC One teste AnTuTu surenka virš 36 000 balų. Tai yra daugiau nei tokių išmaniųjų telefonų, kaip Sony Xperia Z Ultra, Samsung Galaxy Note III ir LG G2 (visi jie turi Snapdragon 800) pasiektas rezultatas. Kartu tai yra 10 000 balų daugiau nei originaliojo HTC One su Snapdragon 600.

htc-m8-antutu

BlackBerry vadovas prasitarė apie tikimybę, jog kompanija taps pelninga. BlackBerry generalinis direktorius John Chen neslėpdamas pripažino, kad kompanija gali vėl susilaukti sėkmės, tačiau sėkmės galimybė – 50/50. Jei pasirinkta strategija bus efektyvi, jau 2016 m. pavasarį pradės uždirbti pelną. Kartu John Chen priminė, jog kažkada sunkius laikus pergyveno ir IBM bei Apple.

Buvęs Apple vadovas Indijoje sukurs naują telefonų prekinį ženklą. John Sculley, garsus JAV verslininkas ir buvęs Apple vadovas (beje, atleidęs patį Steve Jobs), planuoja Indijoje sukurti naują telefonų prekinį ženklą. tiek paprasti, tiek ir Android telefonai turėtų kainuoti nuo 200 iki 600 litų. Jų kūrimui suburta specialistų komanda, dauguma jų anksčiau dirbo HTC ir Micromax. Galbūt kada nors pamatysime iš tikrųjų „pigų Apple“?

Steve Jobs and John Sculley

Išmanusis telefonas LG L90 debiutavo tarptautinėje arenoje. L Series III serijos flagmanas LG L90 turi rekomenduojamą, maždaug 700 litų kainą. Telefonas turi 4,7“ (960×540) IPS ekraną (235 ppi), 4 branduolių Snapdragon 400, 1 GB RAM, 8 GB kaupiklį, microSD skaitytuvą, 2540 mAh bateriją, 9,7 mm storio korpusą, Android 4.4 KitKat.

Paaiškėjo, kada pasiodys Call of Duty: Ghosts Devastation DLC. Infinity Ward ir Activision pranešė, kad būsimas papildomas pasirodys balandžio 3 d., jis visų pirma pasieks Xbox vartotojus. Čia rasime keturis naujus žemėlapius, naujų ginklų, naują siužetinę liniją.

Pradėta naujausių Apple procesorių A8 gamyba. Pranešama, kad jau praėjusį mėnesį kompanija TSMC pradėjo gaminti mobilų procesorių Apple A8, kuris gaus 4 branduolius, palaikys 64 bitų instrukcijas ir naudos 20 nm technologiją. Spėjama, kad jis bus įdiegtas į iPhone 6, kuris gaus 4,7“ Retina ekraną (nors nutekintos nuotraukos kalba apie kiek mažesnę – 4,3“ įstrižainę).

ASUS ruošia nešiojamą kompiuterį Zenbook NX500 su Ultra HD ekranu. 15,6“ Zenbook NX500 turės Unibody tipo aliuminio korpusą, svers apie porą kilogramų, korpuso storis sudarys 20 mm, o savo dizainu primins multimedia modelius ASUS N550 ir N750. Bus įdiegta Bang & Olufsen ICE Power garso posistemė, diskretinė vaizdo plokštė ir Intel Haswell platforma. Naujokas bus pristatytas kovo 8 d.

asus-zenbook-nx500

Mozilla nori, kas puslapiai greičiau pasikrautų su naujuoju JPEG sprendimu. Mozilla pranešė, kad dirba prie naujo projekto, kurio tikslas – sukurti naują JPEG kodavimo įrankį „mozjpeg“. Kūrėjai tiki, kad jis leis paspartinti puslapių krovimąsi. Šiuo metu prieinama 1.0 versija leidžia JPEG paveiksliukus suspausti apie 10 proc., tačiau Mozilla tiki, kad tai dar nėra riba.

DRAM operatyvios atminties pirkėjai gali tikėtis kompensacijos po legendinio teismo sprendimo. JAV Kalifornijos teismas priteisė vartotojams net 310 mln. dolerių kompensaciją už tai, kad šie permokėjo dėl gamintojų kartelinio susitarimo fiksuoti DRAM modulių kainas. Tarp kaltinamųjų yra tokios kompanijos, kaip Elpida, Hynix, Infineon, Nanya, NEC. Anksčiau už analogišką nusižengimą buvo nubausta ir Samsung.

Facebook griežtina ginklų reklamos taisykles. Po didžiulio ginklų kontrolės grupių spaudimo Facebook nusprendė sugriežtinti ginklų ir jiems skirtų šaudmenų reklamos taisykles tiek socialiniame tinkle, tiek ir tarnyboje Instagram. Taip siekiama neleisti žmonėms publikuoti pasiūlymų įsigyti šaunamųjų ginklų, pažeidžiant JAV teisės aktus.

Newsweek teigia suradusi bitkoinų kūrėją Satoshi Nakamoto. Teigiama, kad tai 64 metų japonų kilmės amerikietis. Sutiktas prie savo namų, jis iškvietė policiją ir pasakė, kad daugiau „tuo“ neužsiima ir daugiau apie „tai“ nediskutuos. „Tuo užsiima kiti žmonės. Aš jau seniai su tuo nesusijęs“. Nakamoto – programuotojas, vykdęs itin slaptus JAV armijos užsakymus. Jis neseniai išgyveno insultą, todėl, matyt, didžiulio aplinkinių dėmesio dabar jam norisi mažiausiai. Ką bepridursi? Galbūt tikrai atsirado „bitkoinų tėvas“?

satoshi-nakamoto-bitcoin

Pusryčius užbaigsime žiauriai keista LG G Flex išmaniojo telefono reklama. Daugelis mūsų skaitytojų žino, kad LG G Flex yra išskirtinis telefonas. Tačiau kartais gamintojui norisi tai pabrėžti bet kokiomis priemonėmis. Ir taip sukuriamos visiškai neįprastos reklamos, kaip ši:

Vienas komentaras

 1. Žilvinas parašė:

  Flex reklama tai SUPER 😀


Kitos kategorijos naujienos


 • ZTE pasigyrė, kad jos naująjį telefoną Nubia X6 išpirko per mažiau nei 10 sekundžių. $480 kainuojantis ZTE Nubia X6 su 6,4“ Full HD ekranu, Snapdragon 801, 2 GB RAm, 13 […]

 • eBay nulaužta, kompanija ragina vartotojus pasikeisti slaptažodžius. eBay pranešė, kad spraga saugumo sistemoje leido kibernetiniams nusikaltėliams įsilaužti į kompanijos serverius. Pranešama, kad galėjo būti pavogta duomenų bazė su kelių paskutinių […]

 • Microsoft pristatė planšetinį kompiuterį Surface Pro 3 su 12“ ekranu. Microsoft anonsavo trečios kartos planšetinį kompiuterį Surface Pro, kuris gavo 12“ įstrižainės 2160×1440 raiškos ekraną, plonesnį (9,1 mm vietoj 10,3 […]

 • Net Applications publikavo naują naršyklių statistiką. Kaip visuomet, pirmauja Internet Explorer su 48,4% rinkos. Antra liko Google Chrome su 20,9%, pademonstravusi didžiausią metinį augimą – net 447%. Mozilla Firefox stabiliai […]

 • Xiaomi pristatė nebrangų 49“ išmanųjį televizorių su Ultra HD (4K) raiška. Kinų elektronikos gigantas Xiaomi gamina ne tik išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius. Neseniai buvo anonsuotas 49 colių 4K raiškos […]

 • Microsoft pripažino, kad NSA gali atlikti „saugaus“ duomenų srauto monitoringą. Vienas iš Microsoft specialistų – Andy Malone – pripažino, jog vartotojai daugiau negali būti saugūs, naudojant Tor tinklą – anksčiau […]

 • Apple gerbėjas sumokėjo 300 tūkst. JAV dolerių, kad papietautų su Apple vadovu. Vienas Apple gerbėjų atsisveikino su 300 tūkst. JAV dolerių (apie 750 tūkst. litų), kad papietautų su Apple generaliniu […]

 • Išmanieji akiniai neleis užmigti, atliekant svarbų darbą. Akiniai Meme turi akių judesių daviklių, akselerometrą su giroskopu. Tai leidžia sužinoti, kada žmogus pradeda „knapsėti“ dar iki to momento, kai jis pats […]

 • Samsung tikina, kad iš jų Apple negaus jokios kompensacijos. Samsung advokatas John Quinn pareiškė, kad net ir labai ilgi teisminiai procesai neleis Apple iš korėjiečių gamintojo prisiteisti kokios nors kompensacijos, […]

 • Microsoft pasiūlys konsolių Xbox One, kurios komplekte neturės Kinect. Kompanijos IDC analitikai mano, kad Microsoft ryšis vartotojams pasiūlyti Xbox One versiją, kuri komplekte neturės tokio „balasto“, kaip kontroleris Kinect. Visa […]