Pusryčiai su FACEIT.LT: IT naujienos 2014.03.19


Antros kartos HTC One debiutuos iš karto po kovo 25 d. D. Britanijos mažmeninės prekybos tinklas Carphone Warehouse pranešė, kad naujasis flagmanas HTC All New One šioje šalyje pasirodys iš karto, kai tik pasibaigs HTC oficialus renginys, numatytas kovo 25 d. Reikia tikėtis, kad analogiškai prekyba prasidės ir mūsų šalyje.

LG pristatė laikrodį LG G Watch su operacine sistema Android Wear. LG pranešė, kad jos firminis išmanusis laikrodis su Android Wear turi pasirodyti 2014 m. II ketvirtyje. Tai bus antrasis LG bandymas išbandyti laimę šioje rinkoje, nors teks konkuruoti su eile kitų kompanijų, tame tarpe Samsung, Motorola, Qualcomm ir visa eile kinų gamintojų.

LG-G-Watch

Google ir Viacom pagaliau sutarė byloje, kuri tęsėsi nuo 2007 m. Google ir Viacom pranešė pagaliau susitarę byloje, kuri tęsėsi jau septynerius metus. Konfliktas buvo susijęs autorines teises pažeidžiančia medžiaga, kuri buvo talpinama vaizdų tarnyboje Youtube. Deja, kas buvo sutarta, abi pusės neatskleidė.

Microsoft labai susidomėjo virtualia realybe. Verslo leidinys The Wall Street Journal pranešė, kad Microsoft šiuo metu intensyviai dirba prie virtualios realybės aparatinės įrangos. Pastaroji turėtų praplėsti naujos kartos žaidimų konsolės Xbox One galimybes. Priminsime, kad Sony jau paskelbė apie Playstation 4 skirtus virtualios realybės akinius.

Apple išleido iPad 2 į pensiją. Kompanija Apple pagaliau atsisakė iPad 2, kuris debiutavo dar 2011 m.  Vietoj šio planšetinio kompiuterio Apple siūlys iPad 4 su Wi-Fi ir 4G LTE palaikymu, kurių pradinė kaina sudarys tiek pat, kiek ir iPad mini su Retina ekranu.

Tapo žinoma, kam bus skirta aukso spalvos Galaxy S5 partija. Pranešama, kas išskirtinę teisę platinti aukso spalvos korpusą turintį Galaxy S5 gaus britų mobiliojo ryšio operatorius Vodafone. Rezervuoti Samsung flagmaną šio operatoriaus abonentai galės kovo 28 d. Pasauliniai pardavimai, kaip žinia, prasidės balandžio 11 d.

samsung_galaxy_s5_gold

Youtube ruošia tarnybos versiją, kuri skirta jaunesniems nei 10 metų vaikams. Šiuo metu Youtube esamą turinį labai sunku diversifikuoti, ne kiekvienas vaizdo klipas tinkamas bet kurio amžiaus vartotojams. Google tai supranta ir ruošia vaikams skirtą Youtube versiją, o kartu tariasi su turinio kūrėjais, kurie parodė susidomėjimą šiuo projektu.

Lenovo ir toliau kalba apie kompanijos augimą. Lenovo pranešė, kad ir toliau įsigys kitas kompanijas, taip pratęsiant kinų technologijų giganto augimą. Visa tai paskelbta po to, kai už $2.91 mlrd. įsigyta Motorola Mobility ir už $2.3 mlrd. IBM serverių verslą. Naujiems pirkiniams šiuo metu Lenovo teigia turinti $4.7 mlrd. laisvų pinigų.

iPad skirtas Microsoft Office gali debiutuoti kovo 27 d. Microsoft pradėjo platinti pakvietimus į renginį, kuris įvyks kovo 27 d. San Franciske (JAV). Tai bus pirmasis viešas renginys, esant valdžioje Satya Nadella. Čia, kaip tikima, bus anonsuotas iPad skirtas MS Office paketas, apie kurio kūrimo darbus dar 2013 m. spalio mėnesį prasitarė Steve Ballmer.

HP ruošia keletą spausdintuvų, kurie leis spausdinti tiesiai iš išmaniųjų telefonų. Verslo įstaigoms skirti daugiafunkciniai įrenginiai Color LaserJet Enterprise MFP M680 ir Color LaserJet Enterprise M651 leis spausdinti tiesiai iš Android mobilių įrenginių. Tam reikalui bus naudojami prijungiami bevielio ryšio moduliai su NFC ir Wi-Fi Direct sąsajomis.

Pasirodė nauja Mozilla naršyklės versija Firefox 28. Visai neseniai Mozilla išleido naują Firefox versiją, kurioje yra visa eilė klaidų pataisymų ir patobulinimų. Naršyklė skirta tokioms platformoms, kaip Windows, Linux ir Mac OS X. Atsisiųsti naršyklę galima iš oficialaus kūrėjų puslapio.

Tapo žinomos HTC Desire 816 ir Desire 610 kainos. Amazon puslapiuose, skirtuose Vokietijos ir Ispanijos vartotojams, pasirodė išmanieji telefonai Desire 816 (5,5“ HD 720p) ir Desire 610 (4,7“ 960×540), kurių kainos atitinkamai sudaro 379 eurus (1310 lt) ir 299 eurus (1030 lt). Abiejų pagrindą sudaro keturių branduolių procesoriai, Android 4.4.2 KitKat.

Facebook rodys 15 sekundžių trukmės reklaminius vaizdo klipus. Reklamoms užsakovams Facebook bus prieinama opcija Premium Video Ads. Tai 15 sekundžių trukmės vaizdinės reklamos, kurios bus rodomas be garso, tačiau bus matomos per visą ekraną ir su garsu, jei vartotojas sąmoningai aktyvuos reklamą. Tokia reklama debiutuos per artimiausius porą mėnesių.

Facebook-Premium-Video-Ads

Apple partneriai pradeda ruoštis iPhone 6 gamybai. Taivano kompanija Pegatron netoli Šanchajaus (Kinija) atidarė naują gamyklą, į kurią priimama daugybė darbuotojų. Šaltinių teigimu, taip Pegatron ruošiasi iPhone 6 gamybai. Kompanija atsisakė komentuoti šią informaciją. Kita dalis užsakymų teko didžiausiam Apple partneriui Foxconn.

Microsoft Research mokslininkė teigia, kad „Tėvų kontrolė“ – tai blogis. „Tėvų kontrolę“ siūlančios programinės įrangos yra visa galybė. Daug jos sutinkama ir saugumo produktuose. Tačiau Microsoft mokslininkė Danah Boyd teigia, kad tai yra blogis. Vaikams reikia suteikti laisvę, kai jie naršo internete, ir nenaudoti sekimo programų, ypač paauglių atžviliu. Antra vertus, tėvai visuomet turėtų būti šalia, kad vaikui padėtų tuomet, kai jam to reikia.

Google oficialiai anonsavo išmaniesiems laikrodžiams skirtą Android Wear. Pastaroji operacinė sistema skirta specialiai dėvimai elektronikai, ir tai gali būti ne tik išmanieji laikrodžiai, kurie rinkoje debiutuos iki šių metų pabaigos.

4 komentarai (-ų)

 1. Andrius parašė:

  Moto 360 atrodo tikrai stilingai, ir nepalyginamai su bet kokiu Galaxy Gear.

 2. ITfanboy parašė:

  Pritariu, dizainas išties nuostabiai atrodo 🙂

 3. Svecias parašė:

  Tobuleti dar yra kur bet atrodo tikrai zaviai.

 4. Karlo parašė:

  Nors dizainas parinktas gražus, tiksliau panaudotas kvarcinio laikrodžio dizainas, net laiko reguliavimo mechanizmą paliko 🙂 , bet visiškai neįtikino Android Wear nauda apart sms skaitymo. Ne ta puse žiūri, jei sukurtu laikrodį, kuris matuotu ne tik širdies pulsą, bet ir spaudimą, cukraus kiekį kraujyje ir kitokius organizmo parametrus, sukurtų tikrą revoliuciją technologijose. Galėtų nustatyti priešinfarktinę būseną, atsitikus nelaimingui atsitikimui, laikrodukas iškviestu greitąją pagalbą. Būtų būtinas laikrodis kiekvienam amerikiečiui kuris turi sveikatos sutrikimų. Taptų mada rūpintis savo sveikatos būkle. Kiek būtų išaiškinta ligų ankstyvoje stadijoje, kaip pvz, II tipo cukrinis diabetas, tereikia tik pamatuoti cukraus kiekį kraujyje išaiškinti ankstyvąją stadiją, ir diagnozavus tau tereikėtų tik sureguliuoti mitybą, kad išvengti vėlesnių komplikacijų. Tokį laikrodį ir aš nepagailėčiau nusipirkti. Gi sveikata didžiausias turtas, o čia matai, orą gali patikrinti su laikrodžiu… pfff….


Kitos kategorijos naujienos


 • ZTE pasigyrė, kad jos naująjį telefoną Nubia X6 išpirko per mažiau nei 10 sekundžių. $480 kainuojantis ZTE Nubia X6 su 6,4“ Full HD ekranu, Snapdragon 801, 2 GB RAm, 13 […]

 • eBay nulaužta, kompanija ragina vartotojus pasikeisti slaptažodžius. eBay pranešė, kad spraga saugumo sistemoje leido kibernetiniams nusikaltėliams įsilaužti į kompanijos serverius. Pranešama, kad galėjo būti pavogta duomenų bazė su kelių paskutinių […]

 • Microsoft pristatė planšetinį kompiuterį Surface Pro 3 su 12“ ekranu. Microsoft anonsavo trečios kartos planšetinį kompiuterį Surface Pro, kuris gavo 12“ įstrižainės 2160×1440 raiškos ekraną, plonesnį (9,1 mm vietoj 10,3 […]

 • Net Applications publikavo naują naršyklių statistiką. Kaip visuomet, pirmauja Internet Explorer su 48,4% rinkos. Antra liko Google Chrome su 20,9%, pademonstravusi didžiausią metinį augimą – net 447%. Mozilla Firefox stabiliai […]

 • Xiaomi pristatė nebrangų 49“ išmanųjį televizorių su Ultra HD (4K) raiška. Kinų elektronikos gigantas Xiaomi gamina ne tik išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius. Neseniai buvo anonsuotas 49 colių 4K raiškos […]

 • Microsoft pripažino, kad NSA gali atlikti „saugaus“ duomenų srauto monitoringą. Vienas iš Microsoft specialistų – Andy Malone – pripažino, jog vartotojai daugiau negali būti saugūs, naudojant Tor tinklą – anksčiau […]

 • Apple gerbėjas sumokėjo 300 tūkst. JAV dolerių, kad papietautų su Apple vadovu. Vienas Apple gerbėjų atsisveikino su 300 tūkst. JAV dolerių (apie 750 tūkst. litų), kad papietautų su Apple generaliniu […]

 • Išmanieji akiniai neleis užmigti, atliekant svarbų darbą. Akiniai Meme turi akių judesių daviklių, akselerometrą su giroskopu. Tai leidžia sužinoti, kada žmogus pradeda „knapsėti“ dar iki to momento, kai jis pats […]

 • Samsung tikina, kad iš jų Apple negaus jokios kompensacijos. Samsung advokatas John Quinn pareiškė, kad net ir labai ilgi teisminiai procesai neleis Apple iš korėjiečių gamintojo prisiteisti kokios nors kompensacijos, […]

 • Microsoft pasiūlys konsolių Xbox One, kurios komplekte neturės Kinect. Kompanijos IDC analitikai mano, kad Microsoft ryšis vartotojams pasiūlyti Xbox One versiją, kuri komplekte neturės tokio „balasto“, kaip kontroleris Kinect. Visa […]