Qualcomm pasigyrė, jog prisidėjo prie antros kartos HTC One kūrimo


All-New-HTC-One-leak-680

Pavasaris – atsinaujinimo metas, todėl jau šį antradienį kompanija HTC suplanavo antros kartos išmaniojo telefono HTC One debiutą. Apie pastarojo specifikacijas galėjome susipažinti jau anksčiau. Į išmaniojo telefono kūrimą įtrauktos kompanijos po truputį nevalingai pradeda atskleisti informaciją apie naująjį produktą.

Štai amerikiečių mobiliojo ryšio operatorius AT&T leido suprasti, kad vietos rinkoje HTC All New One be sutarties kainuos $639 (1600 lt). Jei vartotojas norės sudaryti kelių metų sutartį, jam kaina sumažės iki $199.

Apie tai, kad prisidėjo prie išmaniojo telefono kūrimo, prasitarė ir kompanija Qualcomm, apie tai parašiusi savo socialinių tinklų paskyrose. Kalbama apie keturių branduolių procesoriaus Snapdragon 801 su 2,3 GHz dažniu naudojimą.

Lyginant su prieš tai naudotu Snapdragon 600, naujasis procesorius pasižymi sąsajos eMMC 5.0 palaikymu ir galimybe vienu dirbti su keliomis SIM kortelėmis. Teigiama, kad antros kartos HTC One prezentacija bus transliuojama tiesiogiai, tuo tarpu gamintojo puslapyje jau atsirado atgalinio skaičiavimo skaitliukas.

4 komentarai (-ų)

 1. ITfanboy parašė:

  Tai vis dėlto kaip šitas telefonas vadinsis? All new one ar m8 kaip kazkur esu matęs? Ir kaip pagal logiką turėtų vadintis trečiasis modelis, jai gamintojas taip neapgalvotai pavadino savo pirmą flagmaną 😀

  • komentorius parašė:

   Kai šitas pasens jau nebebus All New One, bet tiesiog One, 3-iasis bus All New One. O 1-as taps The Old One. 😀

 2. Jūsų Vardas parašė:

  Cia tik man juokingai skamba, tai jog snapdragon proco idejimas i atitinkama produkta, pateikiamas, jog vos ne paty telefona padejo sukurti 😀 😀 😀

  Ne nu, bent as kaip sprantu toki prisidejima. Jie teikia komponentus ir duoda draiverius. Visa sita, lygiai taip pat gauna, LG, Samsung, Huawei ir dar bbz kiek gamintoju.

  Beja, seno modelio updeitas, nelabai logiskai atrodo pavadintas „all new“

  HTC ONE+ butu buve logiskiau vadinti, nes nu pripazinkim, nieko kazko tokio WOW, kad buvo su HTC ONE, jie kaip ir nepadare. Tas pats korpusas, ta pati OS, tas pats telefonas, tik ciut ciut geresnis gelezis ir vietoj vienos, dvi kameros skyles.

  • saras parašė:

   Tai lygiai taip pat ir Samsungui ar LG nereiketu tada vadint savo nauju modeliu S3, S4, S5/G, G2, G3. Tas pats galioja ir Apple iPhonams.


Kitos kategorijos naujienos