Realistiškas iPhone 6C su 4,7“ ekranu konceptas


Dizaineris Joseph Farahi pasidalino savo vizija, kaip jis mato naująją iPhone 5C reinkarnaciją – modelį iPhone 6C. dizainerio teigimu, išmanusis telefonas turės didesnį ekraną, o išoriškai jis gana žymiai skirsis, nei pirmtakas, rašo portalas CNet.

iphone-6c-concept

iPhone 6C konceptas gavo 4,7“ įstrižainės Retina ekraną, stereo garsiakalbius, 8 megapikselių kamerą su vaizdo įrašymo galimybe 120 kadrų per sekundę sparta. Jis turi pirštų atspaudų skenerį Touch ID, antros kartos Lightning sąsają, leidžiančią greičiau perduoti duomenis ir sparčiau įkrauti bateriją.

Išmanusis telefonas turi labai ploną plastikinį korpusą. Telefono svoris – 170 gramų. Įrenginys gali turėti šešių spalvų korpusus – juodos, rožinės, salotinės, melsvos, geltonos ir baltos.

Ar dizainerio norams bus lemta išsipildyti, dar neaišku, kadangi gandai kalba apie Apple norą atsisakyti iPhone 5C pamainos kūrimo. Visa tai susiję su labai prasta šio „biudžetinio“ mobilaus įrenginio paklausa. Tai pripažino net pats Apple vadovas Tim Cook, kalbėdamas apie paskutinio ketvirčio veiklos rezultatus.

3 komentarai (-ų)

 1. Tadas parašė:

  DidŽiausia visų dizainerių problema – įsivaizdaviams, kad jie „SUKŪRĖ“ telefoną. Bet gi viskas turi užsibaigti dizainu. Nupaišei ir tiek. O dar pradeda kalbėti apie procesorius, kameras svorį – elementarūs paspėliojimai ir tiek. Geriau tegul patyli. Kiekvienas nupiešęs telefoną gali pasakyti: super ultra efektyvus procesorius 555Ghz, 784TB RAM ir t.t. Kada dizaineriams daeis….

 2. pritariu parašė:

  Visiska tiesa. Taip pat manau, kad ir aktoriai vaidmenu nekuria, jie juos vaidina. Vaidmenis kuria rezisieriai.

  • Jūsų Vardas parašė:

   😀 negirdejot apie aktorius, kurie poto imasi rezisuros ?
   Tai gal scenaristai kure vaidmenis ?

   😆 didesnio nusikalbejimo dar nemaciau.

   Vienas parase apie telefonu dizainerius, kitas apie filmu kurima. O puslapis tai cia apie iT .. 😆

   Zodziu svajokit jus ka norite, bet nebus tokio aifono. geriausiu atveju isleis viena ~4 kita ~5 colio. Bet kadangi plasmasinis apple yra sudas, nepasitvirtines modelis 5c buvo. Tai apple nesoks i ta pacia bala, kur nenestu pelno. Ziurekti, kad nereiktu gauti to pacio 5 aifono, tik su 4 branduoliu procu ir 2 gb ramo. Nu gal dar safyrini (Sintetini) ekrano stikra padarys.


Kitos kategorijos naujienos