Samsung ruošia Chrome OS įrenginį su „odine“ nugarėle


Samsung ir toliau bando pateisinti savo, kaip didžiausią mobilių įrenginių asortimentą turinčio gamintojo, titulą. Šį kartą nuspręsta vėl išleisti sprendimą, kurio nugarėlė galėtų pasigirti odos tekstūros imitacija. Panašių produktų kompanija jau turi – tai Galaxy Note 3 bei nešiojamas kompiuteris ATIV Book 9 Style.

Mikrotinklaraštyje @evleaks šį kartą pasirodė fotografija, kurioje matyti dar vienas Samsung įrenginys. Pastarojo nugarėlė taip pat imituoja odą, be to, užklijuotas Chrome OS logotipas. Lakoniškas komentaras teigia, kad dizaneriški Galaxy Note 3 sprendimai yra gyvi ir jie laimi.

chrome-os-samsung-notebook

Visa tai galima įsivaizduoti kaip užuominą apie Samsung nešiojamo kompiuterio pasirodymą, kuriame įdiegta Google operacinė sistema Chrome OS, tuo tarpu odą imituojanti nugarėlė leidžia spręsti, kad tai bus hibridinis sprendimas, leidžiantis prijungti klaviatūros ir baterijos bloką.

Reikia paminėti, kad netbook tipo nešiojamų kompiuterių pozicijų silpnėjimas vis daugiau kompanijų verčia atkreipti dėmesį į Chrome OS mobilius sprendimus. Pastaroji platforma patraukli ir tuo, kad ji neturi griežtų techninių specifikacijų apribojimų.

Tikėtina, kad kompanija Samsung savo pranešimu tiesiog nori pabrėžti, jog prieinamas pagal savo kainą mobilus kompiuteris kartu gali būti ir stilingas, ir tai nėra vien tik brangių modelių iš Ultrabook klasės požymis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos