Samsung taip pat gavo Apple A8 procesorių užsakymų


apple_a8_teaser-680

Nepaisant analitikų abejonių, Apple nenutraukė santykių su Samsung, kuri tuo pačiu metu yra ir gamybinis partneris, ir didžiausias konkurentas mobilių įrenginių rinkoje. Ir būtent Samsung gavo gana stambų Apple procesorių A8 užsakymą, rašo portalas ZDNet Korea.

Šaltinio duomenimis, Apple pavedė savo naujausių mobilių procesorių A8 gamybą korėjiečių elektronikos gigantui. Jų masinė gamyba bus pradėta vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje, tam bus pasitelkti Samsung gamyklos Ostino mieste (Teksasas, JAV) pajėgumai.

Apple A8 procesoriai bus naudojami naujuose amerikiečių kompanijos mobiliuose įrenginiuose, tame tarpe ir išmaniajame telefone iPhone 6, kurio prezentacijos laukiama šių metų rudenį.

Kontrakto detalės, taip pat naujojo procesoriaus ypatybės neatskleidžiamos. Žinoma tik tiek, kad jie naudos 20 nm technologinį procesą. Kartu prognozuojama, kad jie turės 4 skaičiavimų branduolius su 64 bitų instrukcijų palaikymu ir keturių branduolių grafikos posistemę.

Anksčiau buvo kalbama, kad didžiąją A8 procesorių gamybos dalį Apple atidavė taivaniečių kompanijai TSMC, tuo tarpu Samsung, neva, atsisakė pelningos sutarties dėl problemų su 20 nm technologija ir gamybinių pajėgumų stokos.

Vienas komentaras

  1. juozas parašė:

    idomu ar AMD ir Apple susitare del a8 procesoriaus pavadinimo naudojimo?


Kitos kategorijos naujienos