Seagate kieti diskai pradeda žygį į planšetinius kompiuterius


seagate-tablet-hdd-680

Kompanija „Seagate Technology“ pranešė kurianti planšetiniams kompiuteriams skirtus didelės talpos kietuosius diskus. Apie tai San Franciske vykstančioje „Morgan Stanley Technology Media & Telecom Conference“ konferencijoje pranešė kompanijos finansų direktorius Patas O’Malley.

Daugelis šiuolaikinių planšetinių kompiuterių ir vadinamųjų „chrombukų“ („Chrome OS“ naudojančių „netbook“ tipo nešiojamųjų kompiuterių) turi nuo 8 iki 16 GB kaupiklius. Jų talpos pakanka kasdienėms užduotims, tačiau tiems, kuriems reikia didesnės talpos, tenka pirktis išorinius kaupiklius.

P. O’Malley teigimu, maždaug 40 proc. planšečių naudotojų papildomai perkasi išorinius kietuosius diskus. Šiuo metu „Seagate“ siūlo planšečių gamintojams vadinamuosius ultramobilius 500 GB talpos kietuosius diskus.

Dėl vos 5 mm storio jie lengvai telpa į planšečių korpusą. Pasak kompanijos atstovo, prancūzų firma „Archos“ yra viena iš nedaugelio planšečių gamintojų, kurie ėmėsi į jas diegti kietuosius diskus.

„Seagate“ tikisi, kad partnerio pavyzdžiu paseks ir kiti planšečių gamintojai: P. O’Malley informavo, kad jau vedamos derybos su keliais žinomais planšetinių kompiuterių gamintojais dėl didelės talpos kietųjų diskų diegimo naujuose planšečių modeliuose.

Šaltinis: Balsas.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos