Šiemet 15% Qualcomm procesorių gaus 64 bitų ARM branduolius


qualcomm-smartphone-680

Puslapio VR-Zone teigimu, vienas iš Qualcomm atstovų neseniai apsilankė Taivane, kuriame surengė eilę susitikimų. Šaltinio teigimu, taip amerikiečių kompanija ruošia dirbą 64 bitų SoC mikroschemų tiekimo plėtrai.

Kaip jau žinome, parodoje MWC 2014 kompanija pristatė 64 bitų procesorių Snapdragon 410, taip pat ARM Cortex-A53 architektūros branduolius naudojančius Snapdragon 610 ir Snapdragon 615.

Įdomu tai, kad Snapdragon 615 – tai 8 branduolių procesorius, nors dar 2013 m. pabaigoje kompanija ypač aktyviai kritikavo SoC mikroschemas su tokiu branduolių skaičiumi.

Antrasis procesorius – Snapdragon 610 – gavo 4 branduolius, ir tai šiandien jau galima laikyti norma. Taip pat Qualcomm ruošia ir Snapdragon 800 serijos atstovų, palaikysiančių 64 bitų instrukcijas, tačiau apie juos šaltinis ryžosi nutylėti.

Šaltinio teigimu, Kinijoje kompanija Qualcomm užima lyderio pozicijas, kalbant apie išmaniesiems telefonams skirtų procesorių tiekimą. Atitinkamai šioje šalyje ir formuojasi daugelį branduolių turinčių platformų paklausa, kai Europoje branduolių kiekio nesivaikoma.

Procesorių Snapdragon 610 ir Snapdragon 615 tiekimą Qualcomm ketina pradėti 2014 m. antroje pusėje. Išmanieji telefonai su jais debiutuos IV ketvirtyje. Gamintojų teigimu, iki metų pabaigos 64 bitų Snapdragon procesoriai užims apie 15% kompanijos Qualcomm SoC mikroschemų asortimento.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Gal cia tik man, bet tokia nuojauta yra, kad Android irgi greitai 64 bitu turi atsirasti.

    Jugi nebereikalo toks didelis google partneris pristatines 64 bitu procus, jeigu nebus su kuo jie vaiksto.


Kitos kategorijos naujienos