Stacionarūs Intel Broadwell procesoriai pasirodys tik 2015 m. pradžioje


Intel-14nm-Broadwell

Puslapis DigiTimes publikavo naują informaciją apie Intel procesorių asortimento atnaujinimą, kuri leidžia matyti kompanijos planus iki pat 2015 m. pirmo ketvirčio pabaigos.

Teigiama, kad pirmos bangos Haswell Refresh procesoriai prekyboje pasirodys ne anksčiau balandžio pabaigos – gegužės pradžios. Anksčiau pasirodžiusi informacija nurodė, kad patys procesoriai debiutuos balandžio gale, tuo tarpu jiems skirtas naujas mikroschemų rinkinys Intel 9 Series pasirodys gegužės 11 d.

Antra vertus, darbui su Haswell Refresh pakaks ir dabartinių motininių plokščių su Intel 8 Series mikroschemomis – užteks atnaujinti tik BIOS, nors kai kurie gamintojai kalba, jog naujoms motininių plokščių revizijoms nereikės daryti net ir to.

Kada pasirodys Intel procesoriai Devils Canyon su laisvu daugikliu ir geresne termo pasta po dangteliu? Gamintojais iš pradžių kalbėjo apie 2014 m. vidurį, o kai kurie šaltiniai mini birželį, kai vyks paroda Computex 2014. Tiekimas šiuo atveju prasidėtų liepą. Kiti šaltiniai linkę manyti, kad anonsas įvyks rugsėjį ir sutaps su Haswell-E debiutu. Pastarieji palaikys DDR4 atmintį, LGA 2011-3 lizdą, jiems bus skirtas mikroschemų rinkinys Intel X99.

Stacionarūs Broadwell  procesoriai bus pristatyti tik 2015 m. I ketvirtyje, nors jų mobilios versijos turi pasirodyti 2014 m. pabaigoje (juos pirmieji turėtų gauti Apple MacBook nešiojami kompiuteriai).

Be to, 2015 m. I ketvirtyje Bay Trail-D sprendimai bus pakeisti Braswell procesoriais. Reikia pažymėti, kad anksčiau šis pavadinimas priklausė procesoriams su Skylake architektūra, palaikančia 14 nm technologiją ir DDR4 atmintį. Galbūt šis pavadinimas migravo iš vienos procesorių šeimynos į kitą, o galbūt Intel ketina paspartinti Bay Trail klasės produktų evoliuciją.

Vienas komentaras

  1. nez parašė:

    Patys intel is sukelia PC rinkos stagnaciją, kai CPU debiutus nukelia net metais. Dar 3 mėnesiai praeis ir vėl jie sakys, kad debiutas nukeliamas į 2015 II ketvirtį, tada III ir taip iki 2016m. O tada vėl verks kad pajamos mažėja.


Kitos kategorijos naujienos