Termo vamzdelių gamintojai su viltimi žiūri į išmaniųjų telefonų rinką


NEC-Medias-X-06E-680

Šiuolaikinių išmaniųjų telefonų produktyvumo lygis auga įspūdingais tempais, nors būtinybė apsiriboti tam tikru energijos suvartojimo lygiu ir riboja gamintojų apetitus. Ypač galingas procesorius ne tik vers perkaisti šalia esančius komponentus, bet ir visą korpusą, o kartu mažins baterijos darbo laiką. Antra vertus, iššūkį tam žada mesti termo vamzdelių gamintojai, kurie ruošia specializuotas aušinimo sistemas.

Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, jog termo vamzdelių gamintojai tiki, kad 2015 m. jų produkcija pradės masiškai domėtis išmaniųjų telefonų gamintojai. Iki to laiko turi atsirasti pakankamas kiekis mobilių įrenginių su 4G LTE palaikymu. Planšetinių kompiuterių gamintojai termo vamzdeliais pradės domėtis jau šių metų II ketvirtyje.

Deja, nešiojamų kompiuterių paklausa po truputį mažėja, todėl termo vamzdelių gamintojai nuolat žvalgosi į išmaniųjų telefonų segmentą, kuris demonstruoja stabilų augimą. Planšetinių kompiuterių rinka šiuo atžvilgiu nėra tokia patraukli. Išmaniesiems telefonams skirti termo vamzdeliai yra iki 0,6 mm diametro. Tokius jau naudoja japonų kompanijos NEC išmanieji telefonai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos