Unreal Engine 4 „susidraugaus“ su naršykle Mozilla Firefox


Kompanija Epic Games, kuri šiuo metu bando išpopuliarinti varikliuką Unreal Engine 4, toliau bando įtikinti, kad jų technologija puikiai tiks ne tik aukščiausio lygio žaidimams su puikia grafika, tačiau ir tiems, kurių projektai pasileidžia tiesiai Interneto naršyklėje.

Teigiama, kad Mozilla naršyklė Firefox greitu metu turėtų gauti  Unreal Engine 4 palaikymą. Tam reikalui netgi išleistas specialus demonstracinis vaizdo klipas, kuriame pavaizduoti visi Epic Games sprendimo privalumai.

Epic Games ketina pasitelkti Firefox, kad išmokytų Unreal Engine 4 įsigijusius įžaidimų kūrėjus paprastai ir greitai pademonstruoti savo projektus paprastam vartotojui. Tai reiškia, kad žmogui nereikės siųstis ir diegti žaidimo demo versijų, kadangi viską jis galės pamatyti/pabandyti tiesiai per naršyklę.

Skamba gražiai, tačiau ar tai bus lengvai įgyvendinama – didelis klausimas. Antra vertus, Firefox ir Unreal Engine 4  sąjunga turėtų būti pademonstruota renginyje Game Developers Conference, kuris startuos jau kitą savaitę, tad lakti atsakymo liko visai nedaug.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos