Valve virtualiuos realybės akiniai žymiai geresni nei Oculus Rift


oculus-rift-680

Oculus Rift jau seniai tapo vienu populiariausiu virtualios realybės akinių pavyzdžiu. Jei leidžia daug giliau pasinerti į virtualų pasaulį, nei prieš dešimtmetį sukurti analogai. Kompanija Valve taip pat ne kartą yra pareiškusi apie šių akinių palaikymą, tačiau vienas iš kūrėjų prasitarė, kad Valve pati kuria savo akinius, kurie daug kartų lenkia Oculus sprendimą.

Žaidimų forume NeoGAF pasirodė publikacija, kurioje aprašomas vienas iš prototipų, parodytas atrinktiems asmenims konferencijoje Steam Dev Days. Minėto kūrėjo teigimu, buvo pasiūlyta 15 demonstracijų. Pastarosios buvo „tokios įspūdingos, jog kūrėjai instinktyviai griebdavosi savo išmaniųjų telefonų, kad galėtų užfiksuotų visa tai, kas vyksta.“

Viena iš demonstracijų rodė, kaip kūrėjas kabo virš virtualios prarajos, taip pat „mechaninio judančio kūdikio veidą“. Prototipas, kūrėjo teigimu, daug kartų geresnis nei pirmieji Oculus Rift modeliai.

Teigiama, kad Valve sprendimas pasižymi ypač žemais užlaikymais, fiksuojant judesius (praktiškai nepastebimi žmogaus akiai) ir nuostabiai didele vaizdo raiška. Padėtį erdvėje akiniai nustato, pasinaudodami kamera, nuskaitančia QR kodus, prilipdytus prie patalpos sienų ir lubų.

3 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  Laukiu!!!

  • Junga Romas parašė:

   Nelaukiu – dar neišaugai iš vaikiško amžiaus? 😀
   Taisybė – tegul skaičius parodo, o ne kalba apie efektyvumą vyno įkalę.

 2. Tadas parašė:

  Keli sakiniai be jokių techninių parametrų skamba tik kaip reklama.
  Kai bus paskelbti kokie nors parametrai, tada ir bus galima palyginti kas geriau.
  Oculus teigia, kad jie vėlinimo praktiškai neturi, šitie teigia tą patį. Tad realiai būtinas palyginimas vienas prie vieno.
  Kuris bus geresnis nesverbu, svarbu, kad būtų geras 🙂


Kitos kategorijos naujienos