Virtualiųjų valiutų savaitės naujienos #2


Praėjusios savaitės naujienas galite rasti čia.

Virtualiųjų valiutų kursai:

  • BitCoin šiuo metu yra vertas: 621,8$ 4,7$ Kritimas nuo 03.11
  • LiteCoin šiuo metu yra vertas: 16,83$ 0,93$ Kilimas nuo 3.11
  • DogeCoin šiuo metu yra vertas:0,79$(1000 Dogecoin) 0,03$ Kilimas nuo 3.11

Naujienos apie virtualias valiutas trumpai

BitCoin keitykla sėkmingai atsilaikė prieš hakerių ataką

Po Mt.Gox sužlugimo tai tikrai yra aktualu. Iš Bitcurex keityklos buvo bandoma pasisavinti 19000 BTC (daugiau nei 29 milijonai litų). Visgi, praėjus 5 minutėms po gautos užklausos, puslapis buvo išjungtas, kad ištirti situaciją (cryptocoinsnews.com).

Satoshi Nakomato nusisamdė advokatą ir pareiškė, kad neturi nieko bendro su BitCoin

Tariamas pirmosios virtualios valiutos įkūrėjas pareiškė, kad apskritai apie BitCoin jis išgirdo vasario viduryje iš savo sūnaus, taip paneigdamas sklandžiusius gandus. Apačioje yra pateiktas visą Nakomato pranešimas (coindesk.com).

Indonezija galutinai įveda BitCoin į apyvartą

Didžiojo dvidešimtuko narė dar nėra pasiekusi tokio lygio kaip kitos stiprios šalys, bet šiuo metu, per dieną yra išleidžiama maždaug po 30 BTC. Viskas kol kas einasi kuo puikiausiai, o per šį pusmetį tikimasi, kad BitCoin‘ų apyvarta pasieks 200 BTC per dieną (coindesk.com).

Naudojant Twitter sekmadienį buvo paaukota 14000$ vertės DogeCoin

Pinigai buvo skirti šalims, kuriose pasireiškia vandens trūkumas. Buvo paskaičiuota, kad pervedimas, lyginant su PayPal pavedimu, buvo 2000000% pigesnis ir 360000% greitesnis. Matoma, kad virtualios valiutos tampa vis didesne žmonių gyvenimo dalimi (reddit.com).

Klausimai-atsakymai

  • Tomas klausia: Kaip sugeneruojama virtuali valiuta?

AtsakymasBitcoin tinklo nariai gali savanoriškai skirti savo kompiuterio resursus atlikti matematiniams skaičiavimams, kurie naudojami bitcoin transakcijoms patvirtinti . Tie nariai, kurie tai daro, atlyginami naujai sukurtais BTC (angliškas tokio nario terminas – “miner”). Bitcoin tinklas, atsižvelgdamas į prisijungusių prie tinklo kompiuterių resursų sumą, automatiškai reguliuoja matematinių skaičiavimų sudėtingumą taip, kad nauji BTC būtų sukuriami eksponentiškai mažėjančiu greičiu, kol iki 2140 metų bus sukurtas 21 milijonas BTC.

Geriau suprasti kaip veikia BitCoin gali padėti šis vaizdo įrašas:

Atsakymo šaltinis: bitcoinlt.org

  • BigR klausia: Ko reikia norint užsiimti šia veikla?

Atsakymas: Kad nusipirkti BitCoin ar kitų valiutų, tai reikia dviejų dalykų: pinigų ir virtualiųjų valiutų e-piniginės. Viena iš piniginių: coinbase.com. Atlikus pavedimą, Jūsų pinigai bus transformuoti į BTC, pagal to laiko kursą.

  • Slawas klausia: Kaip reikia „kasti“ LiteCoin?

Atsakymas: „Mininti“ LiteCoin, mano žiniomis, yra ne vienas būdas. Tiesa, lygiai taip pat, kaip ir BitCoin kasimas, tai eikvoja elektros resursus ir to reikia nepamiršti. „Kasti“ LTC galima, naudojant kompiuterio CPU arba GPU. Abu šie būdai yra pavaizduoti vaizdo įraše:

Manau, kad jis atsakys į visus klausimus geriau nei aš.

Norintys užduoti klausimus pakomentuokite naujieną, o atsakymą į jį galėsite išvysti kitos savaitės naujienose!

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos