Windows 8 Modern UI sąsajai skirtos Firefox kūrimas pristabdytas


mozilla-win8-680

Keleri metai kūrimo, keletas debiuto datų perkėlimų ir greito naršyklės Mozilla Firefox, sukurtos specialiai Windows 8, pasirodymo laukimas dar kartą prailgs. Kompanija Mozilla pareiškė, kad specialiai Modern UI sąsajai pritaikytos naršyklės Firefox kūrimas pristabdytas neribotam laikui.

Mozilla Firefox viceprezidentas Johnathan Nightingale oficialiame kompanijos tinklaraštyje pranešė, kad sprendimas buvo priimtas praėjusią savaitę, rašo puslapis BetaNews. Jo teigimu, atliktas didžiulis darbas, tačiau galimą versijos 1.0 pasirodymą dabar jis vadina klaida.

Viena iš priežasčių, kodėl taip pasielgta, yra Alpha ir Beta naršyklės versijų testuotojų trūkumą. Johnathan Nightingale turimais duomenimis, kasdien jų skaičius neviršydavo tūkstančio žmonių. Todėl kūrėjai susidūrė su dilema: arba išleisti naršyklę be testavimo „lauko sąlygomis“, arba apskritai naršyklės neišleisti (būtent taip ir buvo pasielgta).

Kūrėjų teigimu, naršyklės kodas bus viešai prieinamas, o pati Mozilla nuo šiol susikoncentruos ties tomis sritimis, kurios „įdomios dideliam žmonių skaičiui“. Tokiu būdu, jau antradienį mūsų laukia naujos naršyklės versijos – Firefox 28 – pasirodymas.

Vienas komentaras

  1. Egidijus parašė:

    Windows 8 UI vadinasi patyrė visišką fiasko, niekam jis neįdomus, kaip ir programos šiam UI.


Kitos kategorijos naujienos