Eton pristatė išmanųjį telefoną su gigantiška 5000 mAh baterija


eton-thundergod-680

Esate nepatenkinti savo išmaniojo telefono akumuliatoriaus talpa? Problemos sprendimas, kaip jau tapo įprasta, mus pasiekia iš Kinijos. Vietos kompanija Eton vietoj to, kad gainiotųsi kuo plonesnio korpuso tendencijų, išleido 9 mm storio išmanųjį telefoną, kuris savo matmenimis panašus į iPhone 4S, tačiau kinų įrenginyje atsirado vietos net 5000 mAh talpos baterijai.

Išmanusis telefonas vadinasi Thundergod (sutrumpintai Thor), įdiegta baterija jam leidžia veikti iki 1100 valandų laukimo režime (apie 45 paras). Palyginimui: iPhone 5S šis rodiklis lygus 250 valandų, Galaxy S4 – 15 parų.

Etron Thundergod gavo 8 branduolių procesorių MediaTek MTK6592 su Cortex-A7 branduoliais ir 1,7 GHz taktiniu dažniu, GPU Mali-450, 2 GB operatyvios atminties, operacinė sistema Android 4.2.2 Jelly Bean. Duomenys apie ekrano įstrižainę ir raišką nežinomi.

Reikia pastebėti, kad būtent kinų gamintojai stengiasi į savo mobilius įrenginius diegti kuo talpesnes baterijas, kurios leistų vartotojams be elektros rozetės apsieiti ilgiau nei 1-2 dienas. Iš pasaulinio lygių kompanijų tokiu keliu eina nebent Lenovo. Pastaroji vasario mėnesį parodoje MWC 2014 demonstravo telefoną Lenovo S860 su 4000 mAh baterija, tačiau Eton sprendimas vis tiek yra 20 proc. talpesnis.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Kas is to budejimo laiko, tai geriau parasytu kiek darbiniam rezime atlaiko, 2-3 g pokalbiu, wifi.

    Issivaizduoju, kad ragelis su tokiu akumu sveria bent 200 gramu. Kas bent jau merginu rankas manau nuvargintu nemenkai, net ir man paciam kazkaip pagalvojus butu persunkus. Kelnes pradetu smukti.


Kitos kategorijos naujienos