nVidia GM204 ir GM206 grafika debiutuos ne anksčiau IV ketvirčio


nvidia-gpu-maxwell-roadmap-680

Kompanija nVidia, kaip jau žinome, neskuba pereiti prie 20 nm technologijos, todėl jos naujausios vaizdo plokštės su Maxwell architektūra ir toliau naudoja gerai pažįstamą 28 nm procesą.

Išimtimi netaps ir naujausios Maxwell vaizdo plokštės, kurios gamybai bus perduotos balandžio mėnesio pabaigoje, praneša puslapis 3DCenter.org. Teigiama, kad pirmieji grafinių adapterių su GPU GM204 ir GM206 egzemplioriai, skirti mažmeninei prekybai, debiutuos ne anksčiau kaip šių metų IV ketvirtyje.

Kitais žodžiais tariant, tie vartotojai, kurie norės įsigyti galingesnių nVidia Maxwell vaizdo plokščių, nei šiuo metu yra rinkoje, teks palaukti iki švenčių sezono pradžios arba net 2015 m. I ketvirčio.

Galingiausias nVidia GPU GM204 turėtų pakeisti šiuo metu rinkoje esančius sprendimus su GK104. Naujokai priklausys $250-500 kainų kategorijai. Šio grafinio procesoriaus CUDA branduolių skaičius, jei tikėti šaltiniu, sudarys 3200 vienetų.

Maxwell grafinis procesorius GM206 taps dabartinio GK106 pamaina. Galiausiai dar vienu Maxwell produktu taps GM200, kuris, kaip teigiama, bus gaminamas, laikantis 20 nm technologinio proceso.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos