Samsung reikalauja 720 000 lt už neigiamą atsiliepimą apie Galaxy S5


Glam_Galaxy-S5_Blue_680

P. Korėjos puslapis Media Today praneša, kad kompanija Samsung padavė į teismą leidinį Electronic Times. Pastarasis į nemalonę pateko todėl, kad publikavo neigiamą informaciją apie išmanųjį telefoną Galaxy S5, praneša puslapis AppleInsider.

Kompanijos Samsung manymu, ši informacija neatspindėjo realybės, todėl gali neigiamai įtakoti kompanijos flagmano pardavimus. Nuostolis, kurį padarė publikacija, buvo įvertintas 300 mln. korėjietiškų vonų (apie 720 tūkst. litų).

Konflikto priežastimi tapo Electronic Times pranešimas apie problemas, su kuriomis susidūrė Galaxy S5 kamerai skirtos optikos tiekėjai. Leidinys rašė, jog Samsung partneriams kol kas sunkiai sekasi išgauti norimą optikos kokybę, todėl broko procentas yra didesnis, nei tikėtasi. Tokiu būdu, buvo konstatuota, kad Samsung turi sunkumų su Galaxy S5 kamerų kokybe.

Atsakydamas į Samsung kaltinimus, leidinys Electronic Times pareiškė, jog šioje publikacijoje buvo remtasi eilę kitų šaltinių, todėl gamintojo kaltinimai dėl galimai negatyvios įtakos vartotojų pasirinkimui neturi jokio pagrindo.

Reikia pastebėti, kad Apple išmanieji telefonai yra ypač padidinto dėmesio zonoje, tačiau kompanija iš Kupertino dar nė karto nesiėmė teisinių priemonių prieš neigiamą informaciją platinusius leidinius. Panašu, kad mažėjantys Galaxy įrenginių pardavimai verčia Samsung imtis ne visai adekvačių priemonių situacijai gerinti.

12 komentarai (-ų)

 1. logo parašė:

  samsung visiskai nusirito, nori pinigeliu net taip gaut ;D

 2. samsung parašė:

  tegul kuria kas ka o ne suda mala jai taip toliau gamins ta pati suda naujam popierelije tai greit ir bankrota gales pasiskelbt. prikisa bereikalingu nesamoniu i tel ir mano kad gali apgaut vartotojus nebe tie laikai

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Visi pirma, tai maziau pletku reik rasyti. Vienas parase, apsmeize, tai dabar gal ir kitiems bus pamoka.

  Kitas dalykas, o ar jums sirdy skauda kiek jie telefonu pagamina ir kaip koks atrodo ? Apple aviu banda vaiksto visi vienoda viena vieninteli aifona apsikabine, jau kiek metu.

  Man asmeniskai naujas galaxy s5 atrodo patrauklesnis nei s3 ar s4 ir kazkaip nematau nieko blogo, kad panasios isvaizdos telefonu padaroma nuo pigiausio iki bangiausio, tiesiog skiresi dydis ir galimybes.

  Jeigu yra paklausa, bus ir pasiula, susitaikykit su tuom, o beprasmiu lojimu nieko nepakeisti, pirkit HTC, LG ar motorola/lenovo. Niekas jums per prievarta to samsungo nekisa.

  • FaceIt skaitytojas parašė:

   Nervus į koncervus. Tokius Grybus taip pat.

   • Jūsų Vardas parašė:

    jei cia yra grybu, tai kaiptik vienam atrasineju.

   • Gintas parašė:

    Atiduok kompa tevam darzelinuk !!! O pats kartais ar nebusi grybas ??? pvz: musmire.

 4. samsung parašė:

  nieks ir nesako kad jis blogas ta plastmase kad kaskuom pakeistu ir viskas butu liuks o uz toke kaina plastiko gabala siulyt kaskaip juokinga atrodo kai visi kiti siulo normales medziagas

  • FaceIt skaitytojas parašė:

   Kodėl plastikas blogai? Nes gali pats bateriją pasikeist, naują dangtelį jei sulūžo pasikeist? Be to tas plasikas kokybiškas, S4 dangtelį gali vos ne per pusę sulenkt ir nelūžta. Taigi paturėjęs stiklinį su aliuminiu Iphoną, nieko prieš neturiu prieš Samsungo palstiką.

   • to Jūsų Vardas parašė:

    Is dalies tu teisus del stiklinio iPhone,bet aliuminiai tokie patvarus,kad samsungo plastmase gali pabuciuot sau i sikna. Beto Samsung vis ruosiasi isleist aliumini,bet kazkas jiem ten nesiseka.

 5. Jūsų Vardas parašė:

  Plastikas ar metalas, nera baisei skirtumo, juo labiau, kad metalas neka ir brangesnis visgi.

  Svarbu butu geras aparatas, va isleis galaxy j, galesit visi dziaugtis metaliniu samsungu su visais navarotais.

 6. kaifiki parašė:

  nu as nzn man galaxy s2 labai geras telefonas, visus zaidimus ant max isnesa, nors as ju nelabai ir zaidziu, o cia galima sakyt atnaujinta jo versija keleta kartu, tad nereikia smeizti ju ka moka ta daro, patys net tokio kaip nokia 3310 per visa gyvenima neisrastumet :/

 7. Gintas parašė:

  Na ir teisingai daro, reiktu lietuvoje tokio dalyko !!! tada daug grazaus pinigelio pasidarytu is tu avinu gaujos kur pastoviai srutom taskosi.


Kitos kategorijos naujienos