Šiemet Acer ketina išleisti po 10 mln. išmaniųjų telefonų ir planšečių


Acer-A800-smartphone-680

Mobilių įrenginių amžiuje tradicinių kompiuterių gamintojai gana skausmingai pertvarko savo verslą, plėsdami išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių asortimentą. Jei didieji išmaniųjų telefonų gamintojai šiemet ketina realizuoti ne mažiau 80 mln. vienetų, tai ant kojų bandanti atsistoti Acer turi kiek kuklesnių planų, praneša puslapis DigiTimes.

Šiemet Acer ketina išleisti 10 mln. išmaniųjų telefonų ir tiek pat planšetinių kompiuterių. Pirmuoju atveju naujų modelių skaičius viršys 10, tuo tarpu nebrangių planšečių rinkai bus pasiūlyti trys modeliai su 7-8“ ekranais.

Acer generalinio direktoriaus Jason Chen teigimu, jo valdoma kompanija praėjusį ketvirtį sugebėjo atsigauti po ankstesnio pusmečio sukrėtimų, tuo tarpu 2014 m. II ketvirtyje bus pradėtos didinti produkcijos gamybos apimtys.

Tiesa, dėl planšečių ir išmaniųjų telefonų kainos mažinimo Acer ketina kovoti, pasitelkusi tradicines priemones: taivaniečių kontraktiniams gamintojams Compal ir Wistron atiteks apie 30 proc. užsakymų, visa kita teks kinų kompanijoms.

2013 m. Acer realizavo apie 1,5 mln. išmaniųjų telefonų ir 5 mln. planšetinių kompiuterių, taigi šių metų tikslas yra labai ambicingas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos