Acer TravelMate B115P – 4 branduolių procesorius ir jokių ventiliatorių


TravelMate B115P – tai naujas kompanijos Acer nešiojamas kompiuteris, kuris skirtas studentams bei žmonėms, kurie nuolat yra kelyje. Kompiuteryje įdiegta operacinė sistema Windows 8.1. Vienas iš šio modelio ypatumų yra tai, jog jame nėra ventiliatoriaus, be to, jis sveria vos 1,19 kg. Savo ruožtu, korpuso storis sudaro 21,2 mm.

Acer TravelMate B115P

Acer TravelMate B115P techninės specifikacijos atrodo taip:

 • Ekranas: 11.6“ įstrižainės 1366×768 raiškos, gali būti su sensorine sąsaja ( modelis TravelMate B115P) arba įprastu ekranu (TravelMate B115);
 • Procesorius: 4 branduolių Pentium, priklausantis Intel Bay Trail platformai (tikslus modelis nepranešamas, tačiau tikėtina, kad tai Pentium N3530);
 • Operatyvioji atmintis: iki 8 GB;
 • Integruotas duomenų kaupiklis: 128 GB talpos SSD;
 • WEB kamera: HD raiškos su HDR (High Dynamic Range) funkcijos palaikymu;
 • Akumuliatoriaus darbo laikas: iki 10 valandų.

Acer TravelMate B115P darbinis paviršius yra pagaminta iš aliuminio, o tai garantuoja ilgalaikę apsaugą, nešiojamą kompiuterį intensyviai naudojant kiekvieną dieną. Taip pat pažymima, kad kompiuteris puikiai tiks tiems vartotojams, kuriems labai vertina tylų sistemos darbą – visa tai užtikrins triukšmą skleidžiančių komponentų (ventiliatorių, įprastų kietų diskų) kompiuteryje nebuvimas.

Puslapio Tweakers.net turimi duomenys rodo, kad Acer TravelMate B115P kaina sudarys apie 419 eurų (1450 lt), tuo tarpu debiutas Europos regione numatytas birželio mėnesį.

2 komentarai (-ų)

 1. faktas parašė:

  Viskas lyg ir nieko, bet chebra, su tokia ekrano raiska tai jau galetumet ir atsisveikinti. Juokinga net.

  • ITfanboy parašė:

   Teisingai, man ir ne karta šita mintis į galvą atėjo… Kai jau net telefonai su 2k raiškos ekranais tuoj pradės rastis 😀


Kitos kategorijos naujienos