Crucial pradėjo tiekti DDR4 atminties pavyzdžius


ddr4_crucial_dram

Kompanija Crucial deda visas pastangas, kad užsitikrintų aktyvaus DDR4 atminties šalininko vardą. Visa tai savaime suprantama, kadangi už šios kompanijos nugaros stovi atminties mikroschemų rinkos gigantas Micron.

Šiemet DDR4 atmintis pradės žygį serverių segmente, taip pat nežymi šios atminties dalis bus naudojama ir stacionariame segmente – tam pasitarnaus Intel Haswell-E procesorių pasirodymas. Jau rudenį entuziastams bus pasiūlyta DDR4-3000 MHz moduliai, tuo tarpu plataus masto ekspansija stacionarių ir nešiojamų kompiuterių rinkoje numatyta 2015 m.

Šią savaitę kompanija Crucial pranešė, jog savo partneriams jau pradėjo tiekti DDR4 atminties pavyzdžius, kurie skirti testavimui su įvairiomis sistemomis. Crucial atstovų teigimu, šio tipo atminties su laiku atsiras ne tik asmeniniuose kompiuteriuose ir serveriuose, tačiau ir išmaniuosiuose telefonuose bei planšetėse.

Galima priminti, kad DDR4 atmintis pasižymės ne tik didesniu duomenų pralaidumu, tačiau ir mažesniu energijos suvartojimu (naudojamas 1,2V įtampa vietoj 1,35V ar net 1,5V DDR3 atveju), o mobiliems įrenginiams tai yra labai aktualu, jau nekalbant apie serverių sistemas, kurios paprastai eksploatuojamos kiaurą parą.

5 komentarai (-ų)

 1. Me parašė:

  autorius net nezino kas yra energijos suvartojimas ir kazka bando sapalioti, kiek tau metu zmogau? Nuo kada V matuojamas suvartojimas? Ant kiek nasumas padidejas su energijos suvartojimu pamazejimu? kazkokias tustybes tapati per tapati rasot, patis idiotai ir dar kitus tokiais nori padaryti.

  • Tomas parašė:

   😀 Žiaurus komentaras, bet teisingas. 🙂 O naujienos daugelyje portalų „skystokos“. Aš jei noriu ką nors rimtesnio paskaityti darau taip: pvz. perskaitęs straipsnelį kaip šitas, keliauju į gamintojo puslapį ir ten jieškai, arba ieškai specifikacijos ir t.t. Žodžiu, naujienų portalai tik lengvam pasiskaitymui, kaip bulvariniai žurnaliukai. Rimti dalykai slypi kažkur anapus 😀

  • turbintojas parašė:

   vaikai, eikit fizikos vadoveliu pagrausht 🙂 jei tingit, padidinkit savo cpu ar ram itampa ir pamatysit, kaip energijos daugiau srebia. jei sito nesugebesit, tada skaitykit, kas parasyta – cia zmones kalba, kad itampa mazesne, todel suvartoja maziau, o ne suvartojima voltais matuoja.

   lietuviai eurovizija prashiko, o cia net perskaityti nemoka teksto 🙂

 2. Me parašė:

  Gal tu zales zmogeliukas is marso ar siaip idiotu apsimeti? Nors greiciausiai esi eilinis trolis.
  Itampa zimima U raide

  Wikipedia

  U – elektrinė įtampa. Kitas dažnai pasitaikantis žymėjimas raide V (dažniausiai ne Europos šalys).

 3. Me parašė:

  p.s. taip ir neatsakiai nuo kada suvartojimas zimimas itampa?

  wiki

  „Elektrinė įtampa apibūdina darbą, kurį atlieka (arba gali atlikti) vieno kulono elektros krūvis tekėdamas grandine.“


Kitos kategorijos naujienos