nVidia vadovas įsitikinęs, kad GeForce GTX Titan Z pardavimai bus dideli


nvidia-geforce-gtx-titan-z-launch-680

Net ir praėjus keletui dienų po nVidia ketvirčio ataskaitos liko nemažai neatsakytų klausimų. Atsakymų į juos ir nebūtume sužinoję, jei ne užsispyrę portalo CNet žurnalistai, kuri su nVidia vadovu Jen-Hsun Huang nusprendė pabendrauti kompanijos pagrindinėje būstinėje.

Jen-Hsun Huang kategoriškai paneigė visus gandus apie galima vaizdo plokštės GeForce GTX Titan Z anonso nukėlimą. Deklaruota kaina – $2999 (7500 lt) – nVidia vadovo taip pat netrikdo. Jo teigimu, pagrindinė potencialių pirkėjų dalis tokios klasės vaizdo plokštes perka kartą per metus. Ir didžiausią naudą pajus 4K raiškos monitorių savininkai.

Dabar belieka tik sulaukti šios vaizdo plokštės prekyboje – debiutas numatytas šių metų liepos mėnesio pabaigoje, tuo tarpu el. parduotuvės savo sandėliuose jau turi šio nVidia flagmano egzempliorių.

Beje, netikėtai el. parduotuvėje eBay pasirodžiusi GeForce GTX Titan Z atpigo simboliniais 5%, tad dabar už vaizdo plokštę prašoma $3799. Pardavėjas žada, kad grafinis adapteris bus pristatytas nemokamai į bet kurią šalį, tačiau visa tai įvyks tik po oficialaus anonso. Šiuo metu eBay siūlomos penkios tokios vaizdo plokštės.

12 komentarai (-ų)

 1. devon parašė:

  Apsurdiska kaina. Pats naudojuosi nvidia. Bet Radeonas kainos atzvilgiu gerokai priimtinesnis. Juciuosi permokantis uz nvidia produktus. Plius G-SYNC taip ir nepasirodo, kaip zadėtas.. o ir kainuos uz mikroschema 200USD ty. dar viena monitoriaus kaina. Isvada: gryztu prie radeon vaizdo kortu.

  • zet parašė:

   man kaitimas, ventiliatoriaus triuksmas yra svarbu, tad readeon 290x atkrenta.

   • renatas parašė:

    yra radeon r9 290x su normalia ausinimo sistema, siulo ir asus, ir sapphire, ir kitos firmos. jei ka, galima arctic cooling uzsideti, nei kaitimo, nei triuksmo.

   • Donatas parašė:

    Nebekliedėk. Tik reference tipo kortos turėjo prastą aušinimą, bet kaip ir AMD sakė – jos laisvai gali dirbti kad ir prie 95 laipsnių. O visų kitų firmų R9 290X nepakyla aukščiau 60-70 laipsnių, jau nekalbu kad už 180 Lt gali nusipirkti custom aušinimą, kuris bus dar geresnis.

    • zet parašė:

     tai isvada, kad nvidios analogams uzdejus custom ausinimus isvis bus 50 laipsniu ir dar tyliau dirbs. Nes man tas karstis is vaizduskes ir ypac vasara tai zudo.

 2. Kastytis parašė:

  Kiek naudojau Radeon vaizdo plokščių tiek nusivylimų. Pilnai sutinku žaidimams jos gal ir tinka, bet jei reikia dar ir dirbti geriau už Nvidia nėra. Kaina didesnė bet tai atsiperka jei kompiuteris naudojamas ne tik žaidimams.

 3. Paulius parašė:

  As ir galvoju ka pasirinkti CF 290x ar 295×2 ar imti ( permoketi nezmoniskai ) ir imti SLI 780ti

 4. Saulius parašė:

  Zmonems surinkineju ivairias komplektacijas. Pastebejau is savo kliantu kad daugiau „klaidu“ pasitaiko is nVidia puses. Is AMD puses labiau su del neisdirbtumo driveriu, lagai pradedant nauja laga, ar scena zaidimuose ar pns. nVidia labiau budinga, kad kaikuriuose situavijose driveriai isvis atsisako atlikti savo darba.

  Siap apibendrinant, kainos ir kokybes santykis manau AMD puses. Bet jai norit vien tik performace zaidimuose, taip nVidia gerai ! 🙂

 5. BigR parašė:

  Teko susidurti ir naudotis tiek AMD tiek Nvidia kortomis. Nei su viena nebuvo jokių problemų,veikė sklandziai pagal savo galimybes. Jei prižiūri daiktą jis ir veiks kaip pridera,bet buna ir išimčių.:)

  • Kastytis parašė:

   Man matyt nesiseka …

   • BigR parašė:

    Jei ne paslaptis kas butent nepasisekė? 🙂

    • Kastytis parašė:

     1. Labai dаžnos problemos su tvarkyklėmis, AMD Radeon jau daug metų serga šia liga, ir niekaip negali susitvarkyti.
     2. Nėra hardwarinio kodavimo video apdirbimo programose, negaliu naudotis GPU pajėgumais, tenka prievartauti CPU. (senutė nvidia 460 GTX kelis kartus geriau veikia nei dabartinė turima plokštė).
     3. Šokinėjantis fps žaidimuose, nvidia žymiai geriau sugeba stabiliau išlaikyti fps.
     ir dar keletas smulkmenų kurios gadina gyvenimą, bet nekritinės
     P.S. turima GigaByte Radeon 7870 2 GB vaizdo plokštė.


Kitos kategorijos naujienos