Pusryčiai su FACEIT.LT: IT naujienos 2014.05.12


Microsoft pasiūlys konsolių Xbox One, kurios komplekte neturės Kinect. Kompanijos IDC analitikai mano, kad Microsoft ryšis vartotojams pasiūlyti Xbox One versiją, kuri komplekte neturės tokio „balasto“, kaip kontroleris Kinect. Visa tai gali įvykti 2015 m., nors Microsoft ir tikina, kad to neįvyks.

Nintendo atsiprašė už klaidą, kurios nesiruošia ištaisyti. Kompanijos Nintendo vadovybė atsiprašė visų vartotojų, kad žaidime – gyvenimo stimuliatoriuje Tomodachi Life neliko vietos santykiams tarp tos pačios lyties žmonių. Tuo pačiu metu paneigtas gandas, kad su kitu atnaujinimu žaidimas taps draugiškesnis seksualinių mažumų atstovams.

Motorola Moto E bus kiek kitoks, nei manyta anksčiau. Vienas iš brazilų mažmenininkų nutekino informaciją apie būsimą Motorola biudžetinį telefoną Moto E. Jo bazinė versija kainuos 99 dolerius, jis gaus 4,3“ ekraną, 2 branduolių 1,2 GHz procesorių, 1 GB RAM, 4 GB kaupiklį, 1980 mAh bateriją. Jei anksčiau buvo skelbta, kad jis gaus 6,7 mm storio korpusą, tai dabar aiškėja, kad jis sudarys mažiausiai 12 mm.

Dr. Dre gali tapti Apple direktorių valdybos nariu. Verslo leidinys The Wall Street Journal praneša, kad garsus reperis Dr. Dre kartu su savo verslo kolega Jimmy Iovine gali tapti Apple valdybos nariu po to, kai korporacija už $3.2 mlrd. įsigijo Beats Audio.  Ši sudomino Apple visų pirma savo online muzikos tarnyba, o ne savo ausinėmis ir pan.

Interneto Archyvo kataloge jau yra 400 mlrd. interneto puslapių. Organizacijos World Wide Web skaitmeninis archyvas „Wayback Machine“ pasiekė gana įspūdingą rezultatą – nuo 1996 m. jis suindeksavo daugiau nei 400 mlrd. interneto puslapių. Taigi jei turite savo puslapį, tačiau jis dar nepateko į Interneto Archyvą, visuomet turite galimybę jį užregistruoti, o po eilės metų pasižiūrėti, kaip jis atrodė praeityje.

Oracle laimėjo teismą prieš Google dėl JAVA autorinių teisių. JAV teismas pateikė verdiktą, kuris numato, kad kodas programinėje platforminėje JAVA saugomas autorinių teisių, kurios šiuo metu priklauso korporacijai Oracle. Kompanija Google, kuri JAVA plačiai naudoja operacinėje sistemoje Android, su tokiu sprendimu nesutinka ir teigia, kad tokį teismo verdiktą skųs.

Interneto tiekėjai siųs perspėjimus visiems nelegalų turinį besisiunčiantiems vartotojams. Pagrindiniai D. Britanijos interneto tiekėjai buvo įpareigoti nuo 2015 m. siųsti pranešimus savo vartotojams, kurie nelegaliai siunčiasi autorinėmis teisėmis apsaugotą turinį (muziką, filmus, žaidimus ir t.t.). Tiesa, „piratams“ skirti įspėjimai bus šviečiamojo pobūdžio, nors pramogų industrijos atstovai reikalavo griežtesnių sankcijų.

iPhone 6 gali būti pristatytas rugpjūčio mėnesį. iPhone 6 gali būti pristatytas anksčiau, nei manyta. Apie tai praneša Reuters, remdamasi šaltiniais iš Taivano. 4,7“ turintis modelis bus anonsuotas rugpjūtį, tuo tarpu 5,5“ arba 5,6“ modelis – rugsėjo mėnesį. Anksčiau buvo manyta, kad 4,7“ modelis pasirodys rugsėjį, o didesnė versija – tik 2015 m.

Mobili Facebook programėlė gavo Offline režimą. Atnaujinta oficiali Facebook programėlė, skirta Android mobiliems įrenginiams, nuo šiol turės Offline pranešimų publikavimo funkciją. Tai reiškia, kad vartotojo pranešimai bus išsiųsti tuomet, kai atsiras Interneto ryšys. Kartu įdiegta eilė kitų pakeitimų, kurių dauguma padidina spartos lygį. Nauja programėlės versija jau prieinama Google Play Store.

Microsoft kaltina JAVA ir Adobe Flash Player kūrėjus dėl kibernetinių atakų prieš Windows sistemas. Naujausia Microsoft ataskaita rodo, kad dėl galybės sėkmingų atakų prieš Windows sistemas yra kalta ne pati operacinė sistema, o jai skirtų programų Oracle JAVA ir Adobe Flash Player kūrėjai, kurie savo produktuose per mažai dėmesio skiria saugumo klausimams.

Publikuotas naujas žaidimo Titanfall vaizdo klipas „Free the frontier“. Publikuotas vaizdo klipas demonstruoja Titanfall specialiųjų efektų galimybes. Turbūt tai puiki iliustracija, ką būtų galima pasiekti su virtualios realybės sistemomis realiame pasaulyje, nieko nesusprogdinant, nesugriaunant ir nepridarant žalos aplinkiniams.

nVidia pademonstravo, kaip planšetinį kompiuterį galima panaudoti kūrybinei veiklai. Nors vaizdo klipe rodomos planšetinio kompiuterio nVidia Tegra Note 7 galimybės, tačiau panašu, kad savo piešimo įgūdžius galima parodyti, naudojant bet kurią planšetę, kuri palaiko specialų rašiklį.

Šis robotas bėga greičiau, nei jūs. Kickstarter pasirodė dviejų vaikinų projektas, kuris prašo finansavimo nuotoliniu būdu valdomam robotui OutRunner Performance, galinčiam judėti 32 km per valandą greičiu. Jame sumontuoti davikliai, leidžiantys jį valdyti per išmaniojo telefono aplikaciją, taip pat HD vaizdo kamera.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos


  • ZTE pasigyrė, kad jos naująjį telefoną Nubia X6 išpirko per mažiau nei 10 sekundžių. $480 kainuojantis ZTE Nubia X6 su 6,4“ Full HD ekranu, Snapdragon 801, 2 GB RAm, 13 […]

  • eBay nulaužta, kompanija ragina vartotojus pasikeisti slaptažodžius. eBay pranešė, kad spraga saugumo sistemoje leido kibernetiniams nusikaltėliams įsilaužti į kompanijos serverius. Pranešama, kad galėjo būti pavogta duomenų bazė su kelių paskutinių […]

  • Microsoft pristatė planšetinį kompiuterį Surface Pro 3 su 12“ ekranu. Microsoft anonsavo trečios kartos planšetinį kompiuterį Surface Pro, kuris gavo 12“ įstrižainės 2160×1440 raiškos ekraną, plonesnį (9,1 mm vietoj 10,3 […]

  • Net Applications publikavo naują naršyklių statistiką. Kaip visuomet, pirmauja Internet Explorer su 48,4% rinkos. Antra liko Google Chrome su 20,9%, pademonstravusi didžiausią metinį augimą – net 447%. Mozilla Firefox stabiliai […]

  • Xiaomi pristatė nebrangų 49“ išmanųjį televizorių su Ultra HD (4K) raiška. Kinų elektronikos gigantas Xiaomi gamina ne tik išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius. Neseniai buvo anonsuotas 49 colių 4K raiškos […]

  • Microsoft pripažino, kad NSA gali atlikti „saugaus“ duomenų srauto monitoringą. Vienas iš Microsoft specialistų – Andy Malone – pripažino, jog vartotojai daugiau negali būti saugūs, naudojant Tor tinklą – anksčiau […]

  • Apple gerbėjas sumokėjo 300 tūkst. JAV dolerių, kad papietautų su Apple vadovu. Vienas Apple gerbėjų atsisveikino su 300 tūkst. JAV dolerių (apie 750 tūkst. litų), kad papietautų su Apple generaliniu […]

  • Išmanieji akiniai neleis užmigti, atliekant svarbų darbą. Akiniai Meme turi akių judesių daviklių, akselerometrą su giroskopu. Tai leidžia sužinoti, kada žmogus pradeda „knapsėti“ dar iki to momento, kai jis pats […]

  • Samsung tikina, kad iš jų Apple negaus jokios kompensacijos. Samsung advokatas John Quinn pareiškė, kad net ir labai ilgi teisminiai procesai neleis Apple iš korėjiečių gamintojo prisiteisti kokios nors kompensacijos, […]

  • Bankomatai patys apsigins nuo vagišių, naudodami vabalų pasaulio „ginklus“. Microsoft pasakoja apie spalvotą Nokia telefonų istoriją. Sukurtas virtualus Visatos Kubas.