Pusryčiai su FACEIT.LT: IT naujienos 2014.05.14


Išmanieji akiniai neleis užmigti, atliekant svarbų darbą. Akiniai Meme turi akių judesių daviklių, akselerometrą su giroskopu. Tai leidžia sužinoti, kada žmogus pradeda „knapsėti“ dar iki to momento, kai jis pats tai pastebi. Akiniai susisiekia su telefonu per Bluetooth, o vartotojo būseną seka speciali programėlė, kuris ims signalizuoti ir taip budins beužmingantį vartotoją. Akinių pasirodymas žadamas 2015 m.

jins-meme-glasses

Mobili 1,8 kg sverianti vėjo turbina leis bet kur įkrauti jūsų išmanųjį telefoną. Kompanijos Windpax sukurta vėjo turbina leis pasinaudoti vėjo galia ir įkrauti nuolat energijos prašantį išmanųjį telefoną. Sistemos įrengimas užtrunka vos kelias minutes. Mažesnė turbinos versija sveria 1,8 kg, didesnė – 4 kg.

Mozilla siūlo nemokamus kursus apie Pasaulinį Voratinklį. Naršyklės Firefox kūrėjai nusprendė apšviesti žmones apie tai, kas yra Internetas, kaip jis veikia, kokios jo galimybės ir t.t. Iš viso bus pasiūlyti keturi kursai, kurių pradžia numatyta birželio 15 d., o viskas baigsis rugsėjo 15 d. Bus pasiūlyti ne tik mokymai, bet ir diskusijos su kurso nariais bei Mozilla specialistais.

Mozilla-Webmaker-Training-640

Archos sukūrė vos 170 dolerių kainuojantį nešiojamą kompiuterį. Netbookai atgimsta – taip galima teigti, pažvelgus į 10,1“ (1024 x 600) ekraną turintį nešiojamą kompiuterį ArcBook su 2 branduolių 1,2 GHz ARM procesoriumi, 1 GB RAM, 8 GB kaupikliu, 8000 mAh baterija ir Android 4.2 Jelly Bean. Teigiama, kad nešiojamas kompiuteris prekyboje pasirodys birželio mėnesį.

Dėl Windows 8.1 atnaujinimo problemų vartotojai ketina pereiti prie Windows 7. Privalomas Windows 8.1 atnaujinimas Update 1 pasirodė dar balandžio 8 d., tačiau nuo to laiko visa eilė vartotojų turi problemų jį diegiant. Kai kurie vartotojai Microsoft forume pareiškė, kad jei fiasko tęsis, pereis prie Windows 7 SP1, o kai baigsis šios OS palaikymas, apskritai atsisakys Windows ir pradės naudoti Linux.

Publikuotas LG G3 reklaminis vaizdo klipas. Jau gegužės 27 d. Londone (D. Britanija) įvyks oficialus LG flagmano G3 pristatymas. Kartu publikuotas vaizdo klipas, kuriame galima matyti tam tikrus išmaniojo telefono ypatumus:

Rusų hakeris kreipėsi į Olandijos Apeliacinį teismą, kad nebūtų išduotas JAV teisėsaugai. Vladimiras Drinkmanas padavė apeliaciją Olandijos teismui, kad nebūtų leista jo išduoti JAV teisėsaugai. 33 metų V. Drinkmanas kaltinamas dalyvavęs grupuotėje, iš JAV kompanijų (Nasdaq, 7-Elevon ir kitų) pavogusioje 160 mln. kreditinių ir debetinių kortelių duomenų, kuriuos vėliau pardavinėjo atitinkamuose forumuose.

Qualcomm nepatenkinta lėtapėde TSMC. Vienas didžiausių mobilių mikroschemų gamintojų Qualcomm svarsto galimybę perduoti savo 20 nm produktų užsakymus Samsung ir Globalfoundries. To priežastimi tapo ne tik vėlavimas patiekti 28 nm produkciją, tačiau ir per didelis dėmesys Apple užsakymams: TSMC ruošiasi 20 nm A8 procesorių, o tam mesta labai daug resursų, ignoruojant kitų partnerių poreikius.

Rusija uždarys jos teritorijoje veikiančias GPS stotis. Rusija pranešė, kad iki birželio 1 d. uždarys visas vienuolika GPS stočių, kurios veikia šios šalies teritorijoje ir koreguoja iš amerikiečių palydovų gaunamus duomenis. Visa tai aiškinama tuo, jog JAV atsisako savo teritorijoje statyti rusų sistemos GLONASS stotis. Taip pat iki 2020 m. atsisakys planų pratęsti TKS eksploataciją, o lėšas skirs kitiems perspektyviems kosmoso projektams.

Sony atsisakė planų kurti OLED televizorius, mato perspektyvesnę kryptį. Japonų kompanija Sony pareiškė, jog negamins OLED televizorių. Vietoj to bus pasirinkta 4K Ultra HD technologija, kuri naudoja tradicines LCD (taigi pigesnes ir paprastesnes gamyboje, nei OLED) matricas. Teigiama, kad Ultra HD modeliai šiemet sudarys apie 40-50 proc. Sony televizorių asortimento.

Xbox One neteko balasto – bus prieinama versija be Kinect. Kompanija Microsoft pranešė, kad nuo šių metų birželio 9 d. bus pradėta prekiauti žaidimų konsolės Xbox One versija, kuri komplekte neturi kontrolerio Kinect. Gamintojo teigimu, nauja Xbox One versija kainuos 399 eurus arba dolerius, priklausomai nuo regiono. Teigiama, kad tokiu žingsniu kompanija atsižvelgia į vartotojų pageidavimus.

Samsung paruošė konkurentą Google akiniams Glass. Kompanija Samsung, šaltinių teigimu, rugsėjį įvyksiančioje parodoje IFA 2014 gali parodyti Google Glass konkurentą, kuris vadinsis Gear Glass ir turės operacinę sistema Tizen, kurią naudoja išmanieji laikrodžiai Gear Fit, Gear 2 ir Gear 2 Neo. Kalbama, kad akiniai galės veikti kartu naujuoju planšetofonu Galaxy Note 4, kurio anonso taip pat laukiama IFA 2014.

Samsung-Gear-Glass-640

Naujas Watch Dogs vaizdo klipas rodo, kaip „nulaužti“ Miestą. Kompanija Ubisoft publikavo vaizdo klipą, kuriame daugybė žaidybinių momentų, kartu pasakojama apie tas galimybes, kurios bus prieinamos pagrindiniam herojui. Kaip visa tai atrodys realybėje, pamatysime jau gegužės 27 d.

Tobulinkite savo anglų kalbą su nauju Google Chrome eksperimentiniu žaidimu „Spell Up“. Atėjo laikas išbandyti dar vieną Google eksperimentą – „Spell Up”: jis siūlo atlikti paprastą užduotį – statyti dangoraižį, tariant įvairius anglų kalbos žodžius. Nuotaikinga, įdomu, kartu galima patobulinti ir savo anglų kalbą. Jei nenorite laužyti liežuvio, galėsite tiesiog pasidarbuoti su klaviatūra.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos


  • ZTE pasigyrė, kad jos naująjį telefoną Nubia X6 išpirko per mažiau nei 10 sekundžių. $480 kainuojantis ZTE Nubia X6 su 6,4“ Full HD ekranu, Snapdragon 801, 2 GB RAm, 13 […]

  • eBay nulaužta, kompanija ragina vartotojus pasikeisti slaptažodžius. eBay pranešė, kad spraga saugumo sistemoje leido kibernetiniams nusikaltėliams įsilaužti į kompanijos serverius. Pranešama, kad galėjo būti pavogta duomenų bazė su kelių paskutinių […]

  • Microsoft pristatė planšetinį kompiuterį Surface Pro 3 su 12“ ekranu. Microsoft anonsavo trečios kartos planšetinį kompiuterį Surface Pro, kuris gavo 12“ įstrižainės 2160×1440 raiškos ekraną, plonesnį (9,1 mm vietoj 10,3 […]

  • Net Applications publikavo naują naršyklių statistiką. Kaip visuomet, pirmauja Internet Explorer su 48,4% rinkos. Antra liko Google Chrome su 20,9%, pademonstravusi didžiausią metinį augimą – net 447%. Mozilla Firefox stabiliai […]

  • Xiaomi pristatė nebrangų 49“ išmanųjį televizorių su Ultra HD (4K) raiška. Kinų elektronikos gigantas Xiaomi gamina ne tik išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius. Neseniai buvo anonsuotas 49 colių 4K raiškos […]

  • Microsoft pripažino, kad NSA gali atlikti „saugaus“ duomenų srauto monitoringą. Vienas iš Microsoft specialistų – Andy Malone – pripažino, jog vartotojai daugiau negali būti saugūs, naudojant Tor tinklą – anksčiau […]

  • Apple gerbėjas sumokėjo 300 tūkst. JAV dolerių, kad papietautų su Apple vadovu. Vienas Apple gerbėjų atsisveikino su 300 tūkst. JAV dolerių (apie 750 tūkst. litų), kad papietautų su Apple generaliniu […]

  • Samsung tikina, kad iš jų Apple negaus jokios kompensacijos. Samsung advokatas John Quinn pareiškė, kad net ir labai ilgi teisminiai procesai neleis Apple iš korėjiečių gamintojo prisiteisti kokios nors kompensacijos, […]

  • Microsoft pasiūlys konsolių Xbox One, kurios komplekte neturės Kinect. Kompanijos IDC analitikai mano, kad Microsoft ryšis vartotojams pasiūlyti Xbox One versiją, kuri komplekte neturės tokio „balasto“, kaip kontroleris Kinect. Visa […]

  • Bankomatai patys apsigins nuo vagišių, naudodami vabalų pasaulio „ginklus“. Microsoft pasakoja apie spalvotą Nokia telefonų istoriją. Sukurtas virtualus Visatos Kubas.