Acer parodė keletą naujų monitorių su 4K (Ultra HD) raiška


Acer-B326HK-4K

Kompanija Acer savo monitorių asortimentą papildė naujais modeliais, kurie buvo pademonstruoti Taivane vykstančioje parodoje Computex 2014. Naujokai B326HK ir B286HK ypatingi tuo, jog palaiko 4K (Ultra HD) raišką, praneša puslapis YourNewsTicker, remdamasis japonų puslapiu PC-Watch.

Modelis Acer B326HK, sprendžiant iš techninių specifikacijų, yra darbinis arkliukas, kuris turėtų patikti su grafikos programomis dirbantiems vartotojams. Monitorius turi 32“ įstrižainės ir 3840 х 2160 taškų raiškos ekraną, o jog spalvinės gamos apimtis sudaro 100% sRGB standarto.

Monitorius taip pat turi universalų stovą, kuris leidžia ekraną ne tik paversti į priekį/atgal bei pakelti/nuleisti, tačiau ir pasukti 90 laipsnių kampu (technologija Pivot). Iš periferinių jungčių prieinama HDMI sąsaja su MHL režimo palaikymu, taip pat DVI ir Displayport, USB 3.0.

Acer-B286HK-4K

Modelio Acer B286HK išskirtinis bruožas yra tas, jog jis palaiko technologiją nVidia G-Sync, kuri, visų pirma, yra skirta žaidimų gerbėjams – leidžia išvengti vaizdo artefaktų, pavyzdžiui, horizontalių vaizdo pertrūkių (Screan Tearing).

Acer B286HK turi 28“ įstrižainės ekraną, raiška identiška modeliui B326HK, periferinių jungčių kiekis ir tipai, stovo galimybės taip pat yra identiškos.

Nors gamintojas nepranešė tikslių naujųjų monitorių kainų, tačiau žinoma, kad B286HK debiutuos birželio mėnesį, tuo tarpu didesnį ekraną turintis B326HK pasirodys liepos mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos