GeIL neslepia didelių DDR4 atminties uždelstumo parametrų


ddr4_geil-680

Jau šių metų rudenį kompanija Intel pristatys entuziastams skirtą platformą, kurios pagrindą sudarys procesoriai Haswell-E ir mikroschemų rinkinys Intel X99. Kartu entuziastai galės pirmą kartą išbandyti DDR4 operatyviąją atmintį. Atitinkamus atminties modulius jau gamina eilė kompanijų, jie buvo demonstruojami ir parodoje Computex 2014.

Įdomu tai, kad dauguma gamintojų nieko nekalba apie CAS-Latency parametrus, kurie būdingi pirmiesiems DDR4 moduliams. Puslapis AnandTech praneša, kad apie tai nepasikuklino papasakoti kompanija GeIL, parodoje rodžiusi savo naujos atminties prototipus.

Iš trumpo aprašymo kompanijos stende galima suprasti, kad DDR4 moduliai turės 288 kontaktus, jų įtampa sudarys 1,2 V, tuo tarpu esant 1600 MHz taktiniam dažniui, CAS parametrai sudarys 10-12 ciklų. Didinant dažnį, didės ir užlaikymai: iki 12-14 ciklų, esant 1866 MHz, iki 14-16 ciklų, esant 2133 MHz, bei iki 15-18 ciklų, esant 2400 MHz.

Toks CAS parametrų dydis atrodo kaip žingsnis atgal, lyginant su DDR3 atmintimi, tačiau viso to baimintis nereikėtų, kadangi tai yra pirmųjų DDR4 partijų trūkumai – tas pats buvo aktualu ir DDR3 atminčiai, tačiau laikui bėgant, trūkumai buvo greitai šalinami.

Reikėtų priminti, kad kompanija Corsair jau buvo pasisakiusi dėl DDR4 aukštų užlaikymo parametrų. Pastarojo gamintojo teigimu, dabartiniai atminties kontroleriai labiau jautrūs mikroschemų taktiniam dažniui, todėl baimintis aukšto uždelstumo nereikėtų. Bet kokiu atveju, kaip viskas bus iš tikrųjų, pamatysime po Haswell-E debiuto rinkoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos