nVidia papasakojo apie bendradarbiavimą su Google


Nors renginys Google I/O 2014 jau baigėsi, tačiau didžiulis informacijos srautas mus pasiekia iki šiol. Šį kartą dėmesio nusipelnė kompanija nVidia, kuri renginyje papasakojo apie bendradarbiavimą su Google, siekiant išpopuliarinti mobilų procesorių Tegra K1, kuris gali būti naudojamas nuo mobilių įrenginių iki automobilinės technikos.

nVidia iš karto akcentavo savo procesoriaus unikalumą – Tegra K1 yra pirmasis rinkoje procesorius, kuris palaiko programinės įrangos paketą Android Extension Pack. Pastarasis leis plačiau išnaudoti grafinio adapterio galimybes operacinėje sistemoje Android L. Naujos platformos galimybės, dirbant su varikliuku Unreal Engine 4, buvo parodytos vaizdo klipe „Rivalry“, kurį pristatė kompanija Epic games.

Priminsime, kad Android L palaikys 64 bitų procesorius, tuo tarpu Tegra K1 yra būtent tokia SoC mikroschema. Dabar kūrėjai intensyviai darbuojasi, kad būtų pasiektas naujos OS ir naujo procesoriaus suderinamumas.

Renginyje nVidia nuolat pabrėždavo, kad Tegra K1 yra pirmasis procesorius, kuris palaiko Android TV. Televizorių ir TV priedėlių gamintojams bus pasiūlyta etaloninė Tegra K1 platforma, tuo tarpu programinės įrangos kūrėjams – instrumentų rinkinys Tegra Android TV.

Papildomai buvo informuota apie Tegra K1 galimybę dirbti automobiliuose, kurie palaiko Android Auto. Be to, kūrėjai galės įsigyti planšetinį kompiuterį Google Project Tango DevKit, leisiantį nebrangiai gauti galingą įrankį, su kuriuo galima realizuoti savo idėjas 3D ir kompiuterinio matymo srityje:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos